Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świebodzin: Największy na świecie pomnik Chrystusa Króla już zmontowany

Utworzony przez dr, 6 listopada 2010 r. o 17:18
hanna napisał:
Chrystus Król zwyciężył! Dziś jest nieustannie odrzucany, znieważany. Ślepota i ciasnota serc ludzkich, wdziera się nawet do, biskupów Zielonogórskich, warszawskich, którzy Chrystusa Króla odrzucają, którzy byli przecoiwni budowie. Wielu biskupów liberalnych, modernistycznych księży nie pojmują istoty Królowania Samego Boga.
No ale już jest wszystko w porządku! Nasz Chrystus jest debeściak - naj naj naj, a wszystkie inne zagraniczne Chrystusy są mniejsze i gorsze; to tera ojczyzna nasza już na pewno mlekiem i miodem spłynie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEGO TY CHCESZ OD CHRYSTUSA KRÓLA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIOTR napisał:
CZEGO TY CHCESZ OD CHRYSTUSA KRÓLA.
A czego można chcieć od pomnika? Można ewentualnie popatrzeć wznosząc oczy i myśli w górę zastanawiając się nad celowością budowy takich pomników. Mój CHRYSTUS KRÓL to TEN o którym myślę,że oddał za mnie życie,noszę go w sercu,jest mi bardzo bliski i na pewno nie jest tym świebodzińskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Osiągnięto szczyt głupoty w polskich warunkach. Niezłe, ale żeby tak w nooczesnych technologiach dla ludzi i absolwentów wyższych uczeni to już jest problem, myślę że można go rozwiązać następnym takim pomnikiem i modłami. Alleluja i do przodu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ludzie w Wilkowie dalej nie mogą się po powodzi podnieść,a tu korona pozłacana, ciekawe co na to sam Chrystus... na marginesie, ostatnio chrzciłem dziecko w kościele, byłem w kancelarii trzy razy, dokumenty, ustalić termin, wpłacić lenno itp - ponieważ jestem po rozwodzie nie mogłem pójść do spowiedzi, księża (co wizyta inny) usilnie namawiali mnie do rozwodu kościelnego - dlaczego? kasa kasa i jeszcze raz kasa, Kościół w tej chwili to jedna wielka żenada, jestem wierzący ale takich inwestycji tolerować nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIOTR napisał:
POLACY DO DZIEŁA CHRYSTUS KRÓLEM NASZYM .DOKONAJMY INTRONIZACJI WE WŁADZACH PAŃSTWOWYCH I KOŚCIELNYCH Z PREZYDENTEM NA CZELE .JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI
Jakbyś nie wiedział nieuku - Jezus nie może zostać królem Polski, ponieważ osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie może pełnić funkcji publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie co wysadzać, jak się dopatrzą nieprawidłowości......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większych głupot już nie było??? Oj chyba redakcja DW mało kreatywna jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Jakbyś nie wiedział nieuku - Jezus nie może zostać królem Polski, ponieważ osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie może pełnić funkcji publicznej.
Słusznie ja się z żulerią nie zadaję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie, na każdym polu i w każdym urzędzie. AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kicz w czystej postaci. Ach ta polska megalomania. Niestety, nie ma co liczyć na dużą liczbę turystów, bo na dole nie ma plaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie, na każdym polu w każdym urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzystzof napisał:
Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie, na każdym polu i w każdym urzędzie. AMEN
Sorry nie ten adres, jesteśmy republiką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiękasza mafia w polsce to kościół zaraz po polskim rządzie. Trzecie miejsce zajmuje policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pejzaze.onet.pl/64637,g,1,27,0,polska_lichen_katolicki_disneyland,galeria.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pejzaze.onet.pl/64637,g,1,27,0,polska_lichen_katolicki_disneyland,galeria.html Ale jaja !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Najwiękasza mafia w polsce to kościół zaraz po polskim rządzie. Trzecie miejsce zajmuje policja.
Rząd i policja musi się trochę od czasu do czasu prawem posługiwać. Ale koścół ??? podskoczysz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szu napisał:
Pomnik megalomanii, głupoty i pychy. Zamiast korony powinien mieć na głowie mocherowy beret.A kasa za poświęcenie leci jak zwykle do kieszeni (zgadnijcie czyjej)?
ubogich,chorych zawsze mieć będziecie a mnie nie zawsze... Panu Naszemu i Królowi niech będzie chwała i uwielbienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIOTR napisał:
POLACY DO DZIEŁA CHRYSTUS KRÓLEM NASZYM .DOKONAJMY INTRONIZACJI WE WŁADZACH PAŃSTWOWYCH I KOŚCIELNYCH Z PREZYDENTEM NA CZELE .JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI
Piotrus, mam nadzieje ze piszesz z "Abramowic"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA POMYSŁODAWCOM I WYKONAWCOM !!! TO MARZENIE MOJEGO ŻYCIA !!!!! KOLEJNYM MARZENIEM JEST BY CHRYSTUS KRÓL STANĄŁ W CENTRUM POLSKI I ZAKRÓLOWAŁ W SERCACH WSZYSTKICH POLAKÓW !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...