Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Syn premier Beaty Szydło został księdzem. Dziś odprawi pierwszą swoją mszę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 maja 2017 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Dzieci jednych zostają księżmi, innych robią Amber GOldy i OLT Expressy. Wybór jest jasny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko delegalizacja placówek obcego państwa watykan działających pod przykrywką kościoła może uzdrowić Polskę. Majątek powinien zostać zrepolonizowany i przekazany dla najbiedniejszych !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moje dziecko dla katolickiej szydłowej nie jest dzieckiem bo nie  dostaje 500+, według niej nie powinno życ, nawet dzieci skłóciła a tu wielka katoliczka, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pani Premier ! A dla syna dużo Łask Bożych i wytrwałości na tej trudnej drodze. Wiem jakie jest to uczucie gdy syn zostaje księdzem, gdyż rok temu to przeżyłem. Olu ! co ty pleciesz, jako matka się kompromitujesz. Ja wychowałem z żoną trójkę dzieci bez 500 + i nie ma pretensji choć było nie łatwo. Dziecko jest wartością bezcenną. Więcej wiary i miłości w życiu, a mniej pogardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi nowina. Szkoda że prezydent nie zarządził obowiązkowego pobytu narodu na prymicji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani premier, dobre wychowanie przynosi dobre owoce! Ekstra, też trzymam kciuki za Pani syna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wyszło szydło z worka.Kaczyński już jej ze stołka nie ruszy,bo ma otoczkę w Toruniu!!! Tykji co z obywatelami naszego nieszczęsnego kraju jak ta innowacja morawiecko-szydłowa nie wypali i nie damy rady.Z nowu będziemy oszukani przez następnych solidarnościowych fachowców od reformy i innowacji/te dwa ostatnie słowa to samo znaczą,,tylko pierwsze wypowiadał sekretarz Balcerowicz , a drugie bankier Morawiecki/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tylko delegalizacja placówek obcego państwa watykan działających pod przykrywką kościoła może uzdrowić Polskę. Majątek powinien zostać zrepolonizowany i przekazany dla najbiedniejszych !!
 Tylko relokacja takich jak ty może uzdrowić Polskę, a majątek swój przekaż na biednych (najbiedniejszych). Jaką masz swoją "przykrywkę"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No drogę wybrał nie lekką byle żeby ta droga była drogą szczerą patrzącą na biedę i ludzi którzy potrzebują wsparcia duchowego ale nie za pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kto ma księdza w rodzie tego bieda nie ubodzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE CZY LUBI CHLOPCOW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowe dno etyczne, moralne a pw intelektualne poniższych komentatorów. Jak to dobrz, że w Polsce to tylko śladowy margines. Nie dajmy się zwieść, że tego ludzkiego bagna jest wśród nas tak dużo. Szumowina, to tylko cienka warstwa na klarownym , perzepysznym rosole. Ten rosół - to wspaniały Naród Polski. A te szumiwiny , jako bezwartościowe, wwystarczy usunąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiem czemu rydzy boi się o majątek... jutro pewnie zostanie papierzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może uchwała. Każda rodzina posiadająca choćby jednego potomka pluci męskiej ma oddać go państwu Watykan. To byłoby zgodne i poprawne według Pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny batman wszystkowiedzący u ludów pierwotnych zwany był szamanem .bzykał będzie dziewczynki lub chłopców a następnie do mszy potulnie złoży łapki w gescie modlitwy to jest obłuda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A parafię to dostał z ubikacją na dworze czy w budynku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi być bardzo religijny skoro żadna dziewczyna go nie uwiodła i nie powiodła na pokuszenie. I nie zachęciła do zrzucenia habitu. Jakby nie było syn Pani Premier (pomijam kwestię urody) na powodzenie wśród kobiet nie powinien narzekać choćby ze względu na stanowisko mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa pod spodem... najprawilniej nie kręcą go dziewczyny. Woli kiecki i męskie towarzystwo. Szanuję taki wybór ale nie życzę sobie by ta śmieszna religijna organizacja miała tak ogromny wpływ na życie i rozwój tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo,zapewne wkroczy na zaj. ultra - szybką scieżkę awansu i niebawem zostanie naczelnym ajatolahem naszego talibanu,papmietajcie szydło,że nie ma boga prócz allacha a Muhammad jest jego prorokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna gnida do ssania krwi więcej !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...