Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczecin: 13-latek jeździł na dachu winy. Teraz walczy o życie

Utworzony przez robocop, 11 maja 2010 r. o 11:33
na dachu WINY ?? a co ma tutaj wina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....jeździł na dachu winy.... O jaką winę chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi deb***a nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tvn24 podaje że to był poznań nie szczecin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kali napisał:
....jeździł na dachu winy.... O jaką winę chodzi?
bo to była jego wina, bo jeździł na jej dachu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało razy się jeździło i nic się nikomu nie działo, miał pecha chłopak ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mało razy się jeździło i nic się nikomu nie działo, miał pecha chłopak ...
HAHAHAHA na nastepny dzien pewnie zaplanowali obleanie sie benzyna i bieganie wokol ogniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bój nie bój to pewnie drugi- jasio mela - jeszcze bohaterem zostanie i odszkodowanie dostanie.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ranny w głową chłopiec" he he pewnie dziennikarzyny zaocznie liceum robili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Poznaniu to normalne . Wypiiją tego swojego szczanego lecha i są tego efekty!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam bardzo ale ja tak byłam tak blisko tego chłopaka że jak go zobaczyłam to sie popłakałam... a byłam w tym szpitalu bo na wf-ie prawie sobie szczękę wyłamałam... ale spojrzałam na siebie i pomyślałam : tej co ja tu robię... a i od razu większość lekarzy na nim się skupiła i niech tylko ktoś mi powie że służba zdrowia źle pracuje... chyba będzie kompletnym durniem...:/ to nie lekarze a rząd źle pracuje... nie potrafią nic dobrze zrobić nawet nowych samolotów kupić... autostrad... stadionów... tam pracują zwykłe obiboki ja jestem ciekawa za co oni takie siano zarabiają... hahaha za nic...?? też bym tak chciała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tez sie dzieje na os kopernika 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...