Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szef ma prawo zepsuć urlop pracownikowi

Utworzony przez alek, 4 sierpnia 2008 r. o 23:46
Nikt nam nic nie zrobi, jeżeli zostawimy podczas zamieszania zwiazanego z wyjazdem telefon w domu. Lub tez na czas urlopu załozymy w aparacie drugą kartę. Zawsze możemy to wytłumaczyc, że zapewne rozładowała się bateria. Tylko, trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać bez komórki cały urlop. Będą temu towarzyszyłu klasyczne objawy choroby odwykowej. Wszak telefon=uzależnienie Ale warto spróbować. Ja ta kzrobiłem. Świat się nie zawalił. Komórkę miała żona, a ja juz na trzeci dzień naprawde zaczałem wypoczywać. Coś pięknego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zastosowalem inna metode. Wlaczalem telefon tylko wtedy gdy potrzebowalem do kogos zadzwonic. W tym czasie odbieralem SMSy i patrzylem, kto probowal sie laczyc ze mna. Proby polacznia z firmy wywolywaly dzika radosc i kompletny brak mojej odpowiedzi. Na prywatne polaczenia raczylem wybiorczo odpowiadac. Poprostu rewelacja )) J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...