Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Droga Redakcjo! Za wysłanie dziecka do szkoły zapłacimy, bo nic nie jest za darmo. Płacimy za jedzenie, za leczenie, za prąd, gaz, xa paliwo, za szampon do włosów i lody, za wejście na siłownię czy bilet do kina. Tylko od nas zależy, czy nasz wydatek będzie fanaberią , uzależnioną od chwilowej mody, czy może tańszym przemyślanym zakupem. Tyle. Od zawsze 1 września był czasem, gdy w wyposażeniu ucznia pojawialy się nowe przedmioty. Problemem zaczęło to być teraz, kiedy trzeba szczuć rodziców przeciwko nauczycielom. Zhrana płyta na wrześniową porę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i książki 500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w szkole mojego syna mundurki są odkąd pamiętam i bardzo się ten system sprawdza. zresztą jestem jak najbardziej za schludnym ubiorem również a może przede wszystkim w szkole. Ciekawym dodatkiem do mundurków są krawaty dla chłopców i dziewczynek od bardeli. każdy ma wyszyte małe logo szkoły, świetna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również jestem za ujednoliceniem strojów naszych dzieci. rewia mody może poczekać. ważniejsze i cenniejsze są inne wartości, a takie mundurki często świadczą o dobrym wychowaniu, kulturze i poniekąd także z identyfikacją uczniów z daną szkołą, jej historią itp. moja Ola do takiej właśnie szkoły chodzi i chętnie widzę nosi swój mundurek, czyli:marynarka, spódniczka i apaszkę z logo szkoły, nota bene tez szytą przez bardeli, więc widać dobra marka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo! Mój Olek też ma z Bareli ale on akurat krawat do mundurka. Mi też podoba się taki pomysł, nie musze wymyślać codziennie ubioru dla syna, wg mnie szkoła to nie miejsce na pokaz mody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...