Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szokujący film nagrany w szkole. Uczniowie uprawiali seks oralny

Utworzony przez jon, 14 maja 2009 o 09:27
czy to jest wiadomość zasługująca na zamieszczenie w gazecie ? piszcie tak dalej , a tego typu zdarzeń będzie więcej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważasz, że takie kreatury czytają gazety?
0
TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA ZREFORMOWANA OŚWIATA. UCZNIOWIE NASTOLETNI NE CZUJĄ NAD SOBĄ ŻADNEJ KARY I NIM DOROSNĄ CZUJĄ SIĘ ZUPEŁNIE BEZKARNI, STĄD TAKIE DZIAŁANIA. NIE MOŻE UKARAĆ SZKOŁA, POLICJA SĄD NIKT. A PROBLEMY KWITNĄ.
0
kto pisze te newsy? jesli do scen oralnych doszło na deptaku to jak film mogł byc nagrany w szkole?
0
Owsiak zachęcał młodzież" róbta co chceta" ,więc robią co chcą,a ogłupiałe media poprawnością polityczną jeszcze do tego zachęcają
0
za moich czasow tego nie bylo w podstawowkach...byl problem to oberwalam i byl spokoj a teraz jak nastolatka nie dostanie czegos od rodzicow to okaleczy sie i powie ze to jej ojciec albo matka zrobila...moj znajomy juz to przerabial,corcia nie dostala kasy na dyskoteke to zamknela sie w lazience i zadzwonila na policje ze ojciec chce jej krzywde zrobic i schowala sie przed nim,policja zwinela tatusia a corcia teraz straszy ojca ze znowu to zrobi...nauczyciele juz sa zastraszeni i teraz kolej na rodzicow.sama jestem matka 4letnich blizniakow i nie mam zamiaru oszczedzac reki a d*** nie szklanka...nie jestem za katowaniem dzieci ale wychowywac dzieci powinni rodzice a nie jakies ustawy bo co sie dzieje teraz a co bedzie pozniej...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: