Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szokujący film nagrany w szkole. Uczniowie uprawiali seks oralny

Utworzony przez jon, 14 maja 2009 r. o 09:27
czy to jest wiadomość zasługująca na zamieszczenie w gazecie ? piszcie tak dalej , a tego typu zdarzeń będzie więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz, że takie kreatury czytają gazety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA ZREFORMOWANA OŚWIATA. UCZNIOWIE NASTOLETNI NE CZUJĄ NAD SOBĄ ŻADNEJ KARY I NIM DOROSNĄ CZUJĄ SIĘ ZUPEŁNIE BEZKARNI, STĄD TAKIE DZIAŁANIA. NIE MOŻE UKARAĆ SZKOŁA, POLICJA SĄD NIKT. A PROBLEMY KWITNĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pisze te newsy? jesli do scen oralnych doszło na deptaku to jak film mogł byc nagrany w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak zachęcał młodzież" róbta co chceta" ,więc robią co chcą,a ogłupiałe media poprawnością polityczną jeszcze do tego zachęcają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za moich czasow tego nie bylo w podstawowkach...byl problem to oberwalam i byl spokoj a teraz jak nastolatka nie dostanie czegos od rodzicow to okaleczy sie i powie ze to jej ojciec albo matka zrobila...moj znajomy juz to przerabial,corcia nie dostala kasy na dyskoteke to zamknela sie w lazience i zadzwonila na policje ze ojciec chce jej krzywde zrobic i schowala sie przed nim,policja zwinela tatusia a corcia teraz straszy ojca ze znowu to zrobi...nauczyciele juz sa zastraszeni i teraz kolej na rodzicow.sama jestem matka 4letnich blizniakow i nie mam zamiaru oszczedzac reki a d*** nie szklanka...nie jestem za katowaniem dzieci ale wychowywac dzieci powinni rodzice a nie jakies ustawy bo co sie dzieje teraz a co bedzie pozniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...