Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SZPITAL

Utworzony przez ktoś, 28 września 2009 r. o 17:18
Miałem wypadek samochodowy i w stanie śpiączki z urazem głowy trafiłem na OIOM. Po jedenastu dniach obudziłem się,rokowania lekarzy były przerażające mówili nie będę mówił nie będę rozumiał co się do mnie mówi, nie władna prawa noga i ręka. Z czasem wracałem jednak do zdrowia, rękami i nogami mogłem poruszać, mówiłem poznawałem rodzinę,poznawałem znajomych tylko nie mogłem przypomnieć ich imion. Nie widziałem na lewe oko, nigdy nie zbadał mnie okulista.Mogłem już wstać i wyjść do łazienki ale na tym oddziale jej nie ma,byłem więc przywiązywany do łóżka, nie przeniesiono mnie na żaden inny oddział i trzy tygodnie tam leżałem. Po interwencji rodziny przenieśli mnie na trzy dni na chirurgie chociaż nie miałem nic złamanego, był mi potrzebny psycholog i logopeda a taki specjalista jest na oddziale neurologi. Nikt mi nie udzielił informacji co do dalszego leczenia. Po wyjściu ze szpitala na własną rękę szukałem psychologa. Chcieli tzw doktorzy pozbyć się balastu i wysłali mnie do szpitala w lublinie na rzekomą operację ucha, tam okazało się że nie potrzeba żadnej operacji i po dwóch dniach wróciłem z powrotem. Dziś wiem że po przebudzeniu się powinienem trafić na oddział neurologi i tam być leczony lekarz powiedział że absolutnie nie przeniesie, chciał pewnie łapówkę z 10 tyś zł. albo 20 tyś. Dziś po pół roku po wypadku jestem pełnosprawnym człowiekiem. Zdolnym jestem podejmować wszelkie decyzję, mówię i chodzę normalnie a ten pobyt w szpitalu jest jak zły sen. Będąc w nim myślałem że jestem w szpitalu psychiatrycznym.Dziś chciałbym przestrzec wszystkich,nie mogę uwierzyć że na OIOMIE mówili że jestem bardzo ciężko chory a chłopak który miał złamany kręgosłup jest lekko chory a najciężej chory umarł po nocy.UWAŻAJCIE NA LEKARZY W SZPITALU ZNACHORZY PEWNIE LEPSI SĄ!!! I co o tym sądzicie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem jacy lekarze są współczuję ci i wiem jak się zachowują bezczelnie. TYLKO PIENIĄDZE NAJWAŻNIEJSZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...