Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
swierza dziurka diem przyda bo rzecznicy di tego sa zatrudniani
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam 26 lat jestem ładna, zgrabna i cycata. Dam tyłka komu trzeba za tą pracę rzecznika szpitala.
0
Qrwa ja już 5 lat na bezrobociu siedzę .... jak dadzą 4 tys. zł miesięcznie na rękę to biorę. Za mniej nawet palcem nie kiwnę. Pojadę do Niemca na budowę i  po miesiącu na czysto 5 tys zł. przywiozę i jeszcze codziennie w robocie się piwa nachlam bo Niemiecki szef nawet się nie gapnie jak przez cały dzień 5-7 piw wydoję. Wiem bo już tam nie raz pracowałem 5 tys zł spokojnie można zaoszczędzić a i piwa w czasie pracy też można popić. Tylko puszki trzeba zakopywać  :lol:  :lol:  :lol:  Praca dobra a i Szef Niemiec spoko. 
0
TO tam mają szpital ? A ta laska raczej na salową wygląda.
0
Tylko dyrektor niemota, co nie umie ust otworzyć, potrzebuje rzecznika, żeby za niego kłapał
0
Zachodzi podstawowe pytanie:po co szpitalowi rzecznik???Dobrze funkcjonujący szpital słynie dzięki poczcie pantoflowej.Tak potrzebny szpitalowi rzecznik jak prezydentowi Stefaniukowi 2/dwóch/zastępców i to z partii oszustów!
0
Pół miasta zna tę Panią. Poprzeczka po niej to  intelektualny pustak.Wystarczy gimnazjum bo ona miała duże kłopoty z maturą.
0
TO tam mają szpital ? A ta laska raczej na salową wygląda.
Muszę się zgodzić. Ta pani ma takie chłopskie rysy twarzy. I wygląda na salową lub panią do roznoszenia jedzenia w szpitalu. Rzecznik poza umiejętnościami elokwentnymi musi mieć twarz medialną z całym szacunkiem ale ta Pani ma twarzy medialnej . Ma taką zwykłą przeciętną chłopską twarz.
0
Szpital w przeciwienstwie do innych szpitali nie przynosi strat a wrecz przeciwnie przynosi zyski i to nie male A dyrektor nie potrafi nawet zaplacic swoim pracownikom placy minimalnej obowiazujacej w tym kraju Wstyd panie dyrektorze Dobrze ze sie zwolnilam z tej instytucji robiacej pod publike Bo z wynagrodzenia szpitalnego nie da sie wyzyc...To tylko ladnie na obrazku wyglada wszystko...
0
aftyyuyhrtjhgjuhhmh
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: