Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ta nowa skoda fabia może być Twoja!

Utworzony przez stary ale jary, 31 grudnia 2014 r. o 17:43
Wolałbym tą z prawej strony. Ten samochód rzeczywiście, podobny jak dwie krople wody do wszystkich innych koniecznie bezsensownie białych samochodów. Kiedyś różne marki samochodów starały się od siebie odróżniać. Teraz jak jest "trynd", wszystkie na jedno kopyto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem "o co kaman" z tą Galerią Olimp? TvP Lublin w Galerii Olimp "lubi" nagrywać i przebywać, DW też w Olimpie... Co jest takiego w tym Olimpie, czego nie ma w innych galeriach i marketach Lublina??? Natomiast jeśli chodzi o Skodę Fabię -pooglądałem, pomyślałem i... kupiłem Hondę (oczywiście nową). Za Skodzinę dziękuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obie te skody ładne, ale też wybieram tą z prawej strony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mogę tę wiejską skode zamienić na te dwie lale na własność? dziubał bym jak szpak czereśnie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorę obie, a to coś w środku to po co w tej reklamie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nie być moja ? To poproszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jestem za tymi dwoma cudami natury, a to zimne żelastwo tylko szpeci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko pytanie jaki silniczek ma ten samochodzik 1000 cc czy 1100 cc (przy masie samego - bez obciążenia - pojazdu około od 1100 kg do 1200 kg) - czym "to grozi' bez komentarza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może mi ktoś wyjaśnić w jakim celu są te panie po jednej i drugiej stronie auta ? Przy co drugiej prezentacji jakiegoś ciekawego samochodu, obok stają jakieś modelki - tylko po co ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One są po to żeby tacy ludzie jak ty zadawali takie pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te panie są w pakiecie z samochodem. Tanio nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację z tym silnikiem. Liczy się tylko veyron: 7993 cm3, 1200 KM, 1500 Nm. Cała reszta to gówno. Nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabia OK. Ale te nasze Lubelskie dziewczny to jak milion dolarów.  !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojj ładne ładne te dziewczynki :D szczególnie ta czarnula po prawej ^^ poprzytulałbym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...