Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemniczy wypadek Palikota w Indiach

Utworzony przez sde, 16 lutego 2010 r. o 12:46
Ta... pielgrzymi Motoru Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...następny który dla pieniędzy oddał dzuszę diabłu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak z dildo do nich wyjechał to sie nie ma co dziwić ;p;p;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie istnieje takie coś jak dusza i taki ktoś jak diabeł.Istnieje za to kapitalizm i kasa o którą wszyscy zabiegają.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zmienił głos, w związku z usunięciem gruczołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie przykladem swojego mentora i kolegi partyjnego Radoslawa S. o kulach chodzil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Nie istnieje takie coś jak dusza i taki ktoś jak diabeł.Istnieje za to kapitalizm i kasa o którą wszyscy zabiegają.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skad wiesz? Ciekawa co bedziesz myslal i mowil na lozu smierci - a moze ten stan tez nie istnieje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat realny owszem istnieje.Świat wirtualny-dopóty,dopóki chcemy by istniał.................!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Nie istnieje takie coś jak dusza i taki ktoś jak diabeł.Istnieje za to kapitalizm i kasa o którą wszyscy zabiegają.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodam tylko, że istnieje jeszcze dobro i zło. Wybór należy do Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!Nie dajcie się wypuszczać i manipulować sobą! Jak łatwo odeszliśmy od właściwego tematu-ale tego szkolili mnie za "UNIJNE PIENIĄDZE". Nie sądziłem,że to tak łatwo to działa-chylę głowę przed moimi profesorami od psychologii tłumu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN CZLOWIEK JEST JUZ NIEBEZPIECZNY, ON SIE STAL DZIECKIEM SZATANA, A SZATAN WIEMY DO JAKICH OKROPNYCH I PODLYCH I NAWET TRAGICZNYCH RZECZY MOZE SIE POSUNAC. PALIKOT TO CZLOWIEK OPETANY!!!!!!!!! .. Tusk cały czas obmywa ręce niczym Piłat po skazaniu Chrystusa,z tym ze brud jest uciążliwy a i widoczny z daleka i to gołym okiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Ludzie!Nie dajcie się wypuszczać i manipulować sobą! Jak łatwo odeszliśmy od właściwego tematu-ale tego szkolili mnie za "UNIJNE PIENIĄDZE". Nie sądziłem,że to tak łatwo to działa-chylę głowę przed moimi profesorami od psychologii tłumu!
Umiejętność manipulacji to połowa sukcesu.Wiesz o tym doskonale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE PALIKOT MOŻE ZNIKNĄĆ I BĘDZIE ŚWIĘTY SPOSÓB BO TO JESZCZE JEDEN Z POSŁOW TEJ ZIEMI KTÓRY NIC DLA NAS NIE ROBI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo,że w różnych strefach geograficznych są różne drobnoustroje,które wywołują przeróżne zaburzenia organizmów.Ja tam życzę wszystkim zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznali się na pajacu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za wstrząsający nagłowek. Jesteście warci tyle ile ten błazen ,wiochmen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To on nie starozakonny tylko hindus??? A może to jakieś rozdwojenie jaźni i teraz potrzebny lekarz?? Czekam z niecierpliwością na wyniki badań.... a na prezydenta i tak nie ma szansy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyraźniej nawet hinduski pielgrzym poznał się na Paligłupie i spuścił Mu manto.Oczekując na wyniki badań lekarskich ciekaw jestem jedynie opinii psychiatry na temat stanu zdowia umysłowego posła z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy poseł (szczególnie ten) i rzeczy które mają miejsce w jego życiu prywatnym są tak istotne by poświęcać temu artykuł w gazecie? Przestańmy poświęcać mu uwagę, na którą nie zasługuje! Mamy w Sejmie dużo ciekawszych polityków. Coraz częściej mam wrażenie, że dziennik wschodni stara się dotrzeć do ludzi którzy reprezentują tzw. "kulturę zaściankową" i szukają sensacji w niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze ten wioskowy ham-dorobkiewicz se nie złamał tej lateksowej protezy i niezaraził sie Aidsem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...