Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak wygląda z bliska zderzenie auta z jeleniem [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2017 r. o 14:00 Powrót do artykułu
Mi ostatnio wyszedł ale powolutku czekał w rowie a nie na wariata jak ten!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli szczęście, że po zderzeniu ze zwierzęciem nie wjechali w samochód jadący z naprzeciwka. Dobrze, że nic poważnego im się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnóstwo szczęścia , że do tego mx-a do środka nie wszedł ten jeleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorsze są spotkania z łosiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że kierowca w pierwszej chwili chciał jelenia ominąć, (wykonał ruch kierownicą w lewą stronę) ale zobaczył że jedzie pojazd z naprzeciwka więc nie wykonał tego manewru. Brawa dla kierowcy za to. Czołówka z autem mogłaby się o wiele gorzej skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciut za duża jednak prędkość w terenie leśnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by zwrócił uwagę na znak ostrzegawczy z jelonkiem przy wjeździe do lasu to by zdrzenia nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też wy***ył, na szczęście przeleciał kilka metrów przed samochodem, mimo że schodził ze skarpy i widział i słyszał samochód.  zwierze głupie i pędzi przed siebie nie patrząc na nic. nie zastanawiać się tylko po hamulcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden internałuta zauważył ,że wypadkom ze zwierzetami na drodze przeciwdziałają znaki z jelonkiem!!? są idioci i debile wsród nas ...niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak intensywnego hamowania!Może na czas by zareagował gdyby siedząca obok kobieta go nie zagadywała w czasie jazdy.Mialem wtargnięcia dzieci,saren i nagły wyjazd auta i zawsze ostre hamowanie plus manewr unikowy wyprowadzały mnie z opresji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykre. Kierowca w ogóle nie podjął manewru hamowania. Zamiast tego jak zdecydowana większość wybrał celowanie. Do czego to prowadzi, ano właśnie do tego. Szkoda tylko zwierzęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jedzie się tak szybko, jak można spotkać zwierzę na drodze!a pewnie takie znaki drogowe stały....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, właśnie jechał powoli. Chyba nawet 60kmh nie miał na liczniku. Widzę, że ekolodzy chcieliby tam pasaż zrobić z max. 30kmh na liczniku. Dobrze, że kierowca zrezygnował z manewru omijania. Zwierzak i tak, by zgnął. Ale przy czołówce byłoby więcej ofiar. Gratuluję refleksu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moglibyście w filmiku wypipać reakcje kierowcy i pasażera - ja p... i k...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypipanie na filmie to nic innego jak żal wychuchanej igiełki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak by idioci nie pisali głupik komentaży  to było by nie zabawnie ocena szybko nie hamował pogratulować komentującym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagroda za trzeźwość umysłu ,dobry kierowca nie spanikował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nieprawda. Jechał około 120 km/h (chyba nieco poniżej tej wartości) i miał ponad 3.000 obr./min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo nie zauważył bo se powiesił nawigacje na srodku szyby :) i nie obserwował poboczy a jechał przez las !, panna pierwsza zauważyła jelenia bo on na srodku szyby se nawi przykleił !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ja pierdykam" jakiś spokojny kierowca :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...