Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Telefonia komórkowa: Nie będzie już Ery

Utworzony przez Lerman, 27 kwietnia 2011 r. o 10:03
I tak miałem telefon u niemca, ale teraz, pod jawną nazwą Deutsche Telekom mieć nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T-Mobile funkcjonuje prawie na całym świecie.:)Ja się cieszę ze zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK. Era przestaje istnieć. A ja z nią podpisałem umowę na dwa lata. Jakie poniosę skutki finansowej jeśli nie przystąpię do nowej sieci ??? Bo zmiana nazwy ze względu na przekształcenie lub wchłonięcie przez inna sieć wiąże się z podpisywaniem aneksów do umów. A mnie ta nowa nazwa nie leży co mam robić ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK napisał:
OK. Era przestaje istnieć. A ja z nią podpisałem umowę na dwa lata. Jakie poniosę skutki finansowej jeśli nie przystąpię do nowej sieci ??? Bo zmiana nazwy ze względu na przekształcenie lub wchłonięcie przez inna sieć wiąże się z podpisywaniem aneksów do umów. A mnie ta nowa nazwa nie leży co mam robić ???
Kontrakt zawarles nie z Era, ale z PTC Sp. z o.o. Pomimo zmiany marki z Era na T-Mobile, nic sie dla Ciebie nie zmieni. Nie bedziesz takze musial nic nowego podpisywac. Z drugiej strony, nie bedziesz miec prawa do zerwania umowy (o ile masz na czas okreslony) bez narazania sie na kare umowna. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ERA najgorsza sieć jaka istnieje. Mogą ją w ogóle zlikwidować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek napisał:
ERA najgorsza sieć jaka istnieje. Mogą ją w ogóle zlikwidować.
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi szanowny Arku. W czym jest najgorsza? Przed podpisaniem ostatniej umowy sprawdziłam wszystkie sieci istniejące w Polsce, Era miała najlepszą ofertę (najwięcej minut za najniższą cenę) także nie wiem o czym piszesz no chyba że chodzi o telefon na kartę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sobie niemcy wymyślili że nazwę zmieniają to nich im będzie ale muszą się liczyć że nie wszystkim nowa nazwa do gustu przypadnie To co u nich może normalnie brzmieć to u nas śmiesznie się nazywa. W jakiej sieci jesteś , w Teeee.... Ale o zmianie nazwy od kilku lat była mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadia napisał:
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi szanowny Arku. W czym jest najgorsza? Przed podpisaniem ostatniej umowy sprawdziłam wszystkie sieci istniejące w Polsce, Era miała najlepszą ofertę (najwięcej minut za najniższą cenę) także nie wiem o czym piszesz no chyba że chodzi o telefon na kartę...
Najgorsza pod względem zasięgu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się na marketingu nie wyznaję, ale i tak widzę że taka zmiana nazwy jest idiotyczna. O Erze w Polsce słyszeli wszyscy, weszła ona nawet do języka potocznego ("Panie, tak to tylko w Erze!"), a kto tu słyszał o jakimś "T"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się umowa we z Erą wrześniu kończy,ale już w lipcu mogę przedłużyć o kolejne 2 lata.Lepiej poczekać do września???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.polskawita.pl/?pwid=66499ebf4a52452e91b2195697cd9445
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://di.com.pl/?pwid=66499ebf4a52452e91b2195697cd9445
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...