Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla mnie właśnie ten test nie był zbyt łatwy.niestety nie wiem ile uzyskałam punktów.najgorsza była matematyka.3/4 z tego testu to matematyka.kto wymyślił takie zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tu gadacie ja jestem szostoklasista i zrobilem go w niecale 30 minut i ma 32 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam 38 pkt i sie cieszę . na próbnym miałam 35. ;p a pkt straciłam tylko za interpunkcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem test był trudny... napisałem go (tak myślę) bardzo dobrze, chociaż zawsze może być lepiej... próbny napisałem na 38, a główny na 33. Jestem bardziej zadowolony z tego pierwszego... ale już przepadło... pozdrowienia dla całego Olsztyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA NAPISAŁAM NA 30 I JESTESM Z SIEBIE ZADOWOLONA BARDZO SIE CIESZE PONIEWAZ NAJLEPSZY UCZEŃ Z KLASY NAPISAŁ NA 31 A NAJLEPSZA UCZENILCA NA 35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że test był bardzo trudny, i jestem bardzo zadowolona z 35 punktów które zdobyłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja napisałam w 44 min i mam 36 punktów a to jest drugi wynik w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała przynajmniej na 30. Ale jutro się zobaczy bo jutro próbny u mnie w sql.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanko !! gdzie mogę sprawdzić ile mam punktów?? z góry dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też miałem 35p. i co?? myślą że on świeci mój kolega miał 38p. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi! phi! phi! Ja miałem 39pkt, a skończyłem w niecałe pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja miałam 40pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...