Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2010 – relacje i wrażenia uczniów

Utworzony przez ola, 8 kwietnia 2010 r. o 11:23
Test był prosty. Miałam troche stresu ale dopiero dziś rano kiedy sie obodzilam. Pare dni wczesniej wgl sie nie denerwowalam. Podeszlam do tego spokojnie. Czytalam ze testu kwietniowe nie sa trudne a nawet latwiejsze od probnych. Ja probny pisalam co miesiac. Nie przygotowywalam sie specjalnie i mysle ze osiagne ok. 34 punktow. Czekam na odpowiedzi i zobacze jak mi poszlo Zad z matematyki byly proste. Jedynie ze skala sprawilo mi troche trudnosci bo nie lubie strasznie wlasnie skali. Zawsze bylam nie za dobra ze skali. Zad z polskiego zajelo mi cala strone. Dokladnie. Skonczylam na koncu ostatniej linijki. Napisalam o wymyslonym chlopaku Kamilu, ktory wygral zawody plywackie. Zadanie o rowerze wydawalo sie trudne ale po przeczytaniu 2 razy okazalo sie proste. Czekam na wyniki i odpowiedzi na stronie Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1c 2c 3a 4b 5d 6d 7a 8b 9b 10a 11d 12b 13c 14b 15a 16c 17d 18c 19c 20b 21 2m19 cm 22 10 i 12 23 8,2 km 24 640 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w ogole sie nie stresowalam, podeszlam do tego testu jak do sprawzianu . Jeden test prubny poszel mi na 29 pkt a drogi na 32 , mysle ze teraz bd lepiej bo ten test nie byl zbytnio trudny ; - DD Obawiam sie ze mam zle zadanie ze skala, a poza tym powinno byc dobrze . .. :DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yh;/ mnie się ten test wydawał raczej trudny i poszło mi tak sobie. a te ostanie zadanie poszło nawet , nawet. gorzej z tymi zadaniami z matmy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z próbnego miałam 37 ale mam nadzieje że z tego prawdziwego conajmniej 32 dostane. Mam pytanko w tym ostatnim zadaniu to miał być opis nie? a i można było opisać swoją koleżankę jak wygrała zawody ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test był dość łatwy. Spodziewałam się trudniejszego. Przed testem był drobny stres, ale póżniej w czasie testu już nie. Ostatnie zadanie było najtrudniejsze. Ale po za tym było dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim zadaniu trzeba było napisać o jakiejś osobie, która odniosła sukces i jak do tego dążyła ( ja wymyśliłam postać i napisałam, że wygrała zawody pływackie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ola' date='8.04.2010, 11:23:32' post='261637'] Test był prosty. Miałam troche stresu ale dopiero dziś rano kiedy sie obodzilam. Pare dni wczesniej wgl sie nie denerwowalam. ej a ma ktoś punktacje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test tak naprawdę to nie był trudny. Matematyki było dużo. Trzeba było napisać o osobie która odniosła sukces, to było proste Ogólne myślę, że Bardzo dobrze mi poszło i wam tez na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do tych odpowiedzi co są tu podane... czy przypadkiem nie trzeba było podać maksymalnej długości nart w centymetrach? Test próbny był o wiele trudniejszy od prawidłowego. Mam nadzieję, że będzie powyżej 35 punktów . W ostatnim zadaniu napisałam o Janie Pawle II i jego sukcesie na tle duchowym. Myślę, że będzie dobrze Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie tu podane odpowiedzi są błędne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie są błędne, tylko akurat ta szkoła miała inaczej poustawiane odpowiedzi. Miałam takie same wrażenie, ale zobaczyłam ich test i porównałam. Wszystko jest w porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może osoba która wpisała te odpowiedzi to najpierw przeczytałaby pytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff! Dzięki, że mi powiedzieliście, że odpowiedzi są inaczej poustawiane. Normalnie z ulgą odetchnęłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu z zeszłorocznym testem ten był jak splunąć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedż 21 - powinno być 219 cm a nie 2,19m łosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem test był prosty. Szczególnie w porównaniu z tym zeszłorocznym! Matma według mnie wcale nie była trudna- to były zadania tylko do rozumowania, bo działania były na zasadzie 2x5=10. DOSŁOWNIE! Zamknięte zadania skończyłam po 10 minutach. Jedyne trudności- chociaż małe- sprawiło mi interpretowanie wiersza. Próbne rzeczywiście były trudniejsze. A jeśli chodzi o stres to ręce trzęsły mi się raczej PO teście i bardziej z podniecenia niż ze strachu. 30 pkt gwarantowane! Pzdr dla szóstoklasistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze napiszcie ile punktów można dostać za zadania od nr21 do nr25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda tam ma być w centymetrach. 219cm. A czy moglibyście wstawiać zadania zamknięte- ich treść bo z takiej wyliczanki za dużo nie wiem! Ja i moja kumpela napisałyśmy wypracowanie o tej samej osobie i tych samych osiągnięciach!! Pomocy!! Zaliczą nam to? My naprawdę nie odpisywałyśmy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L.A.L.K.A napisał:
To prawda tam ma być w centymetrach. 219cm. A czy moglibyście wstawiać zadania zamknięte- ich treść bo z takiej wyliczanki za dużo nie wiem! Ja i moja kumpela napisałyśmy wypracowanie o tej samej osobie i tych samych osiągnięciach!! Pomocy!! Zaliczą nam to? My naprawdę nie odpisywałyśmy!!
na pewno zaliczą ) będę trzymała kciuki za wszystkich ;* jestem ciekawa, jak ma być dobrze... bo na jednej stronie wyniki się minimalnie różniły, mianowicie w 11 zadaniu. Odp. powinna być A !!, czy D !! ??? pozdrawiam ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...