Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2012: Arkusz i odpowiedzi

Utworzony przez piotrek, 3 kwietnia 2012 r. o 11:56
Asia napisał:
ja myślę że w zadaniu z zeszytami i długopisami źle obliczyli. Zeszyt kosztuje 4 zł nie 4,50. Zobaczcie...
Obliczyłem to na sprawdzianie, ale również w domu dla pewności i nie ma mowy, żeby tam wyszło 4zł, w odpowiedziach jest prawidłowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawaliłam!! w zamkniętych mam 3 błędy a w otwartych 1 błąd , w sumie jeszcze dojdzie opowiadanie to po prostu masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O niee , zawaliłam zadanie 9 ,15,16,17,19,23,24, masakra ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to było tek, że te same odp. mogą być u każdego pod różnymi literami ??? PS Zeszyt na pewno kosztował 4,50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy Francja leży na Bałtykiem ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja co najmniej bd miała 15pkt ale kit masakra kto się zgadza że mu poszedl slabo ten egzamin niech pisze na moje gg 32353660
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ranyy... Trzy zadania z zamkniętych źle, jedno z tych trzech tak się pospieszyłam, że zaznaczyłam B zamiast C ... ;/ A tak się chciało mieć 40 pkt. W tym roku szóstoklasiści mają szczęście, bo za rok Angielski jeszcze dojdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
Mi się wydaje że ten film bez reklam trwał 106 min a nie 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie mam tylko dwa błędy, mam nadzieję, że będzie dobrze;) na próbnym miałam 38pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na stówę będzie 100, z reklamami było 106.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi poszło nawet dobrze! Z zadań ABC mam 16 pkt, a od zadania 21-25 mam tylko jedno zadanie źle. A to opowiadanie wyszło całkiem nieźle(tak myślę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O JEJU!! mam tlyko 6 zle ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film bez reklam trwał na pewno 100min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to możliwe, że ja na swoim arkuszu, obrazek pociągu nie mialam pod literką A tylko C ? I w ogóle te same odp pod innymi literami... Wy też tak mieliście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAAA!!!!! na próbnym miałam 37 pkt zawaliłam 15 17 19 z zamkniętnych a z otwartych też wszystko żle z matmy !!! w 21 (to było banalne!!)dobrze obliczyłam cenę długopisiu a resztę załatwił stes.. no i 25 wogóle nie zdążyłam przeczytać!!!! ale ostatnie z polaka ok ogólnie zadania z polaka mam dobrze... ZA MAŁO CZASU !!! I STRES!!! yyyy!!! NIE DARUJĘ SOBIE MAM NADZIEJE ŻE W PODANIU DO GIMNAZJUM JEST WYNIK Z TESTU PRÓBNEGO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL -.- Ja bede miec nie całe 30 p -.- ;c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a klucz pukntowania do zadań otwartych? ja na próbnym miałam 28 punktów ,(16 z zamkniętych i 12 z otwarych) , teraz widze ,że z zamkniętych bede miała 15 . mam nadzieje ,że bede miała powyżej 20 punktów , chce się dostać do ghimanzjum nie z rejonu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaa napisał:
Czy to możliwe, że ja na swoim arkuszu, obrazek pociągu nie mialam pod literką A tylko C ? I w ogóle te same odp pod innymi literami... Wy też tak mieliście ?
Tak. to możliwe, moja pani mówiła, że są dwa testy, tak jakby "dwie grupy".. żeby jak ktoś już sciąga, to jak spojrzy i pomyśli O TAMTEN ZAZNACZYŁ A. TO JA TEŻ a u niego dobra będzie np.D. np. u Ani "dom" jest pod A. , u Maćka "dom" pod C, a u Gosi "dom" jest D. dlatego trzeba zapamiętać odpowieć (dom, a nie C.)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było bardzo proste ... w zamkniętych mam 2 błędy takie głupie... a w otwartych będę miał 19/20 bo miałem jeden błąd ortograficzny banał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja też inaczej miałem bo cała klasa się kłuci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...