Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2009: Angielski i inne języki obce

Utworzony przez kaśka, 24 kwietnia 2009 r. o 10:50
banalny ten test przynajmniej dla mnie, właśnie takie powinny być egzaminy gimnazjalne heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test łatwy. Pytania same zamknięte :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te testy były banałem szkoda, że wczorajsze nie były na podobnym poziomie tylko 50 % to zadania trdune i bardzo trduen :/ przesadzili z tym biorąc pod uwagę zróżnicowanie możliwości uczniów w naszym kraju i wziąć pod uwagę że nie każdy jest w stanie napisać ten test na tyle, żeby choć trochę być z niego zadowolnym :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczorajszy test wcale nie był trudny - dla mnie banał. Jestem w klasie polonistycznej i napisałam go bez problemu, więc nie wiem, na co narzekasz. A jak się nie zna wzoru na pole/objętość stożka, albo ile centymetrów to decymetr to szkoda bardzo, żeby napisać dobrze. Jedno tylko zadanie z dachami sprawiło mi trudność, bo nie trzeba było obliczać trójkątów. Weźcie sie zastanówcie nad swoim poziomem inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EGZAMIN TRWAL 90 MINUT, macie blad w artykule! test nie byl trudny, 40 bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test nie byl najtrudniejszy ale jeden błąd u niektorych bylo zamiast e-f ale po za tym nic trudnego nie bylo zobaczymy w nastepnych rocznikach bo my bylismy pierwsi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nie był wcale taki trudny , bardziej obawiam sie poprzednich. Na pewno maxa nie będzie ale mam nadzieje ze poszdl mi dobrze. Teraz tylko czekać na odpowiedzi. Pozdrowienia dla OStrówka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asiaaa napisał:
EGZAMIN TRWAL 90 MINUT, macie blad w artykule! test nie byl trudny, 40 bedzie.
A 90 min to ile to jest? 1,5 godziny tuku. Nie chce wiedzieć ile będziesz mieć pkt z matmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 45 ;p był nawet prosty;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zal. mam 49 , a liczylem na maxa ale nie pomyslalem ze mowi sie nice to hear from you po przeczytaniu listu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 50/50 łuuuhuu !!!! ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba mam 46 ;P HUMANISTYCZNY dla mnie był najgorszy.. a mat-przyrodniczy nie był jakiś zły tylko dużo błędów w liczeniu pod kreską porobiłam i troche wyniki mi złe powychodziły.. ale sądze ze bedzie 40;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakaś paraca pisemna? nic takiego nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde moglem miec 53 punkty ale zrobilem blad i bede mial 52 :/ ps. szkoda mi was i tych waszych przechwalek ze mieliscie 50 czy 49, jestem pewien ze jestescie zacofani i nie mieliscie ponad 20. Myslicie ze jak sie pochwalicie w internecie ze mieliscie duzo punktow to beda was wszyscy lubic i podziwiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok, ale kiedy ktoś pisze, że "test był banalny", to mnie ciary przechodzą;> test mógłby być banalnie prosty, a nie banalny. boję się o ten humanistyczny.. ale nieważne. rzeczywiście dość sprawnie poszedł. pozdrawiam trzecioklasistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja mam zwidy czy po zliczeniu pkt wychodzi 49?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestancie sie przechwalac bo jestescie zalosni. Kurde chyba nawet najlepszym moze pojśc troche gorzej prawda? W zyciu liczy sie cos wiecej niz glupie testy gimnazjalne, ktore za przeproszeniem wiekszosc szkol ma w tylku... Tak, tak, mowia ze trzeba miec tyle czy tyle, ale ludzie jesli komus raz cos nie pojdzie a srednia bedzie dobra to chyba swiat sie nie zawali co? Bo robicie jakies sceny i sie przechwalacie, wiec powodzenia w zyciu. Na testach swiat sie nie konczy. Jestem ciekawa jak wlasnie wy poradzicie sobie w przyszlosci, bo kiedys cos sie wam nie uda i lipa. Co teraz... Pozdawiam tych wszystkich ktorzy trzezwo mysla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walic te testy co wy sie tak tym przejmujecie, a ja pewnie ze 30 pkt bede mial i mi to zwisa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOżE BY TAK KTOś ZAMIEśCIł TAKżE TESTY Z JęZYKA NIEMIECKIEGO? NIE WSZYSCY DZIś PISALI ANGIELSKI:p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://rapidshare.com/files/224694697/gjupa_09zp.pdf <===== oto link z arkuszem do pobrania POLECAM!!!) zapewniam brak wirusów )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...