Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Co było na egzaminie z historii i WOS-u

Utworzony przez arl, 24 kwietnia 2012 r. o 11:11
Biblia i książki zwiazane z historią Polski, bitwami itp to dobre argumenty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm ,łatwiejsze były próbne -.- z historii straciłam 9 pkt , z polskiego 2 . Rozprawka miała nie jasno określone kryteria m.in . ilość argumetnów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są pozostałe odpowiedzi do polaka? Widzę tylko 15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no 2 pkt z Historii, 1 z Polskiego ( narazie ) idzie calkiem niezle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam że gorzej mi poszło ; > ale w moim przypadku potwierdza sie zasada 'pierwsza myśl najlepsza' ; p jest ok ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z języka polskiego pytania zamkniete byly banalne, za to rozprawka troche niezrozumiała nie wiodomo było do końca o co chodzi. Jeśli chodzi o historie i wos to było strasznie trudne, i wosu zbyt mało;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE RESZTA ODPOWIEDZI Z POLAKA?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski był łatwy, prawda. Nie wiedziałam, że na historii można po 2 odpowiedzi zaznaczać 8 punktów straciłam. A z Polskiego miałam inny układ odpowiedzi. Wie ktoś może, czy są już na jakiejś stronie WSZYSTKIE odpowiedzi z Polskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro już luz na razie z histy 2 pkt straty i z polaka 0 a rozprawka nie wiem jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema co sie bać angola gorzej z jutro bedzie tylko z tego co slyszalem podstawa jest wliczana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biblia i książki zwiazane z historią Polski, bitwami itp to dobre argumenty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwe, szkoda tylko, że uczyłem się zupełnie czegoś innego. Myślałem, że będzie trochę trudniejsze i większa różnorodność. W polskim np. było bardzo mało gramatyki, większość czytanie ze zrozumieniem. Jedyne co okazało się przydatne to lektury, które można było wykorzystać w rozprawce. W historii i WOSie mam 90% (27/30pkt.), a w polskim z zamkniętych 1 błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak mam jeden błąd , z histy nieco gorzej,zależy ten jak oceniają, bo takie zadania typu 24, mam wiekszosc 2 dobrze,jedno zle,czyli co,mam 0 za to czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia nie była zła, ale łatwą bym jej nie nazwała. natomiast polski bardzo sympatyczny chyba łatwiejszego nie mogli dać. rozprawka najpierw mnie przeraziła, a potem... samo poszło. (antygona, krzyżacy, balladyna). jak jutro na mat/przyr będzie podobny poziom, to będzie idealnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile mozna bylo uzystac max punktow z polaka a ile z hista wos ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lilka napisał:
polak mam jeden błąd , z histy nieco gorzej,zależy ten jak oceniają, bo takie zadania typu 24, mam wiekszosc 2 dobrze,jedno zle,czyli co,mam 0 za to czy jak?
Pomagałam nauczycielowi oceniać próbne i tam, gdzie w "podwójnych" jedno było dobrze, kazał wstawiać 0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nyan napisał:
Pomagałam nauczycielowi oceniać próbne i tam, gdzie w "podwójnych" jedno było dobrze, kazał wstawiać 0.
no tak, ale tam są potrójne nie podwójne, bo za podwójne to wiem ,ze 0 jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
humanistyczny miał pomieszane odpowiedzi.. były dwa arkusze i odpowiedzi niekoniecznie sie zgadzają :PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi tu napisać, na ile pkt był polak i historia oraz wos maksymalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin był BANALNY! Prostrzego próbnego nie było! hist/wos --> 80% Polski --> jeden głupi błąd 93%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...