Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Timmermans: Komisja Europejska daje Polsce miesiąc na zmiany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2017 r. o 18:41 Powrót do artykułu
Na zmiany czego? Baran lewacki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baran
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zły człowiek złośliwy i nie ma racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan przeczytał te ustawy przed i proponowanej zmianie, aby cokolwiek mówić, pominąwszy oczywiście, że nie długo UE będzie nam mówiła, które ulice wolno nam odnawiać, a które mają pozostać z dziurami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syf unijny - lepiej zawrzeć mordy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja timmermansowi daję dwa tygodnie na od***enie się od polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie francu timermancu zalecenia to dawaj pan swojej rodzinie, ewentualnie swojemu rządowi w Holandii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Duda zdradził DOM zwany POLSKĄ i przeniósł się do jakiejś budki . Mieliśmy matrioszkę Jaruzelskiego , potem mój Kraj niszczył ignorant Bolek . Kiedy Naród poznał się na gdańskim szubrawcu kreml zadziałał i Bolka wymienił nam Olka - jeszcze wtedy byliśmy podatni na manipulację montowaną w żydobolszewickich ,polskojęzycznych mediach typu TVN czy Gazeta Zaborcza. Odetchnęliśmy kiedy na prezydenckim fotelu zasiadł ktoś godzien tego miejsca - ale tego jak wszystko na to wskazuje -zamordowali . Kto tego dokonał to obrazuje pewno zdjęcie wykonane tuż po katastrofie. Tuż ,po jeszcze ciepłym Kaczyńskim znowu zaowocowała propaganda zepsutym owocem w postaci Komorowskiego - Polskę doprowadził do stanu, że stała się jak mówili jego kolesie " PANSTWEM TEORETYCZNYM" , obdartym z realnych "nic nie wartych sojuszy. Osobiście głosowałem jedynie na Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i teraz na Dudę - mieliśmy Bolka ,Olka a teraz okazało się że mamy Stefka - Stefka Burczymuchę . Straciłem głos , przecież mogłem oddać nieważny - miałbym dzisiaj czyste sumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda Pochylił drzewo na które teraz będzie właził byle dziad z byle jakiejś budki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gomułka wiedział w 1968 r kto Polskę niszczy i kto dla Polski jest największym zagrożeniem , dzisiaj Żyd Michnik z lewakiem Timmermansem dla partykularnych interesów gotowi są niszczyć demokratyczny Kraj, Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Polacy - jak pokazuje ostatnia rzeczywistość ,coś takiego jak "demokracja" nie istnieje. Ja już na żadne wybory się nie wybieram bo musiałbym zaakceptować mafijne mechanizmy. Wezmę udział w wyborach dopiero po tym kiedy moim głosem będzie "kałach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w d lewaka timka i jego lokaya tuSSka - bo sami się demokratycznie NIE WYBIERAJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDF kontratakuje. Nie chce przepraszać za „polskie obozy zagłady” Niemiecka stacja twierdzi, że sądy w naszym kraju nie są niezawisłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Andrzej Duda zdradził DOM zwany POLSKĄ i przeniósł się do jakiejś budki . Mieliśmy matrioszkę Jaruzelskiego , potem mój Kraj niszczył ignorant Bolek . Kiedy Naród poznał się na gdańskim szubrawcu kreml zadziałał i Bolka wymienił nam Olka - jeszcze wtedy byliśmy podatni na manipulację montowaną w żydobolszewickich ,polskojęzycznych mediach typu TVN  czy Gazeta Zaborcza. Odetchnęliśmy kiedy na prezydenckim fotelu zasiadł ktoś godzien tego miejsca - ale tego jak wszystko na to wskazuje -zamordowali . Kto tego dokonał to obrazuje pewno zdjęcie wykonane tuż po katastrofie. Tuż ,po jeszcze ciepłym Kaczyńskim znowu zaowocowała propaganda zepsutym owocem w postaci Komorowskiego - Polskę doprowadził do stanu, że stała się jak mówili jego kolesie " PANSTWEM TEORETYCZNYM" , obdartym z realnych "nic nie wartych sojuszy. Osobiście głosowałem jedynie na Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i teraz na Dudę - mieliśmy Bolka ,Olka a teraz okazało się że mamy Stefka - Stefka Burczymuchę . Straciłem głos , przecież mogłem oddać nieważny - miałbym dzisiaj czyste sumienie.
 co ty pleciesz? Duda jest najlepszym prezydentem w historii Polski. Wie, że czasami lepiej odpuścić niż pozwolić lewactwu na rozlew krwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokaj mu dobrych ziółek zaparzył a później obiecał lizać stopy i leczyć kaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z UE jest jak z kolacją w w ekskluzywnym towarzystwie, jeśli mlaskasz, siorbiesz i dłubiesz w zębach to cię z tego towarzystwa wyproszą. Dobrowolnie weszliśmy do UE i przyjęliśmy obowiązujące tam zasady więć niech teraz rząd  nie mówi żeby się nie wtrącali bo mają do tego prawo na mocy podpisanych traktatów i umów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no. Do czego to już doszło. Jakieś Timmermanse nam ultimata dają. A paszoł won i wsadź se swoje , czyli niemieckie ultimata, w buty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spindalaj lewaku pijacki, żebym cię więcej nie oglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Die Welt "Najlepszym rozwiązaniem dla Niemiec będzie wybór Donalda Tuska na premiera w 2019 r."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech spada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...