Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy rzuciły się na promocyjnego karpia w supermarkecie (wideo)

Utworzony przez qen, 12 grudnia 2010 r. o 14:17
do tego doprowadziły rządy PO czlowiek biegnie po rybe w promocji, zeby zaoszczedzić 3 zł....irlandia zakichana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako ze miałam "przyjemnosc" pracować w takim miejscu, powiem jedynie, ze chamstwo ludzi nie zna granic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
do tego doprowadziły rządy POczlowiek biegnie po rybe w promocji, zeby zaoszczedzić 3 zł....irlandia zakichana
do tego doprowadziły rządy PO czlowiek biegnie po rybe w promocji, zeby zaoszczedzić 3 zł....irlandia zakichana To nie rządy PO, to ludzka głupota i jeszcze raz ludzka głupota,która nie zna granic. Gdyby dopłacali do zakupu g...wna też by biegli. Niech się teraz zobaczą i wstydzą. A swoją drogą to może się ktoś wypowie czy udostępnianie publiczne takiego filmu to jest zgodne z prawem, a gdzie ochrona wizerunku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha Ha Ha to był karp ale z Czarnobyla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w jednym z marketów za rządów PiS i jak była na coś promocja to działo się identycznie. Więc nie mówcie że to wina PO. Już PiS- owcy oskarżają PO za opady śniegu, niedługo za trzęsienia ziemi, rój meteorytów... to jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliście tych starszych ludzi? 2 min w autobusie nie ustoją a tutaj dla 2-3 zł zaliczyli parę godzin przed marketem. W międzyczasie rzucą zdanie że młodsi powinni na piechotę zap* a nie powietrze w autobusie im zabierać Ale jestem do tego przyzwyczajony- na Narutowicza do pewnej apteki jest wciąż kosmiczna kolejka której ŻADEN naprawdę chory nie będzie w stanie wystać. Szkoda że nie było tam ZUSu do weryfikacji stanu zdrowia To nie wina ani PO ani PIS tylko PO i PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jest za każdym razem. Tutaj dla przykładu - otwarcie Delimy w Jastrzębiu Zdroju i udka z kurczaka po 3,25 http://www.youtube.com/watch?v=elOTc-dlEtM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
jako ze miałam "przyjemnosc" pracować w takim miejscu, powiem jedynie, ze chamstwo ludzi nie zna granic... [/quote] Popracuj sobie w call center - np. w Orange Wigilia - Ty zamiast w domu z rodziną siedzisz na "dyżurze" niczym w szpitalu (psychiatrycznym), dzwoni klient: 1) dzień dobry... aaa tak tylko chciałem sprawdzić, czy pracujecie 2) kupiłem dziecku telefon na kartę i nie działa! Jak to tak ma być??? Złodzieje, nam się NALEŻY!! Konsultant: a włożył Pan kartę SIM? Kl. - yyy.. nie. No właśnie. 3) Słychać jak klient żre coś ordynarnie przy stole, siorbiąc wigilijny barszcz i cedzi przez zęby "bo ja się chciałem dowiedzieć ile mi zostało środków na koncie". Bogu dzięki okres pracy w tego typu miejscu mam już daaawno za sobą. Polacy jednak są bezczelni, mi nigdy do głowy nie przyszło dzwonić w święta na infolinie z takim bzdetami, bo szanuję prawo każdego do wypoczynku świątecznego. Ale w mojej niemal 2 letniej karierze w BOK nie oczekuję zbyt wiele od kultury naszych rodaków.
mm napisał:
do tego doprowadziły rządy PO czlowiek biegnie po rybe w promocji, zeby zaoszczedzić 3 zł....irlandia zakichana To nie rządy PO, to ludzka głupota i jeszcze raz ludzka głupota,która nie zna granic. Gdyby dopłacali do zakupu g...wna też by biegli. Niech się teraz zobaczą i wstydzą. A swoją drogą to może się ktoś wypowie czy udostępnianie publiczne takiego filmu to jest zgodne z prawem, a gdzie ochrona wizerunku? [/quote] Zgadzam się w 100%, ludzka mentalność jest taka, że nawet jakby sprzedawali gówno w złotym papierku z napisem PROMOCJA to by stali w kilometrowej kolejce. Tak było od zawsze. Raz w życiu miałem okazję stać do NBP po monetę "Sokół wędrowny" w takim tłumie (po prostu kolekcjonuję takie rzeczy) i słyszę rozmowę: Za czym ta kolejka? Odp: nie wiem, ale inni stoją to i ja stoję... brak słów. [quote name='Marcin' timestamp='1292163392' post='403900'] Pracowałem w jednym z marketów za rządów PiS i jak była na coś promocja to działo się identycznie. Więc nie mówcie że to wina PO. Już PiS- owcy oskarżają PO za opady śniegu, niedługo za trzęsienia ziemi, rój meteorytów... to jest chore.
Bo dla niektórych liczy się tylko niepohamowana satysfakcja napisania byle czego na tym forum - byleby tylko dokopać PO... chore. [quote name='kiniek' timestamp='1292165944' post='403955'] Widzieliście tych starszych ludzi? 2 min w autobusie nie ustoją a tutaj dla 2-3 zł zaliczyli parę godzin przed marketem. W międzyczasie rzucą zdanie że młodsi powinni na piechotę zap* a nie powietrze w autobusie im zabierać Ale jestem do tego przyzwyczajony- na Narutowicza do pewnej apteki jest wciąż kosmiczna kolejka której ŻADEN naprawdę chory nie będzie w stanie wystać. Szkoda że nie było tam ZUSu do weryfikacji stanu zdrowia To nie wina ani PO ani PIS tylko PO i PIS
Walki ze staruszką o miejsce nie ma sensu podejmować - nie wygrasz Ja zawsze ustępuje miejsca starszym ludziom, ale z własnej woli - bo tak mnie wychowano i tego wymaga kultura osobista. Natomiast wku***a mnie nieprzeciętnie widok, kiedy siedzi kobieta w zaawansowanej ciąży i widać, że jest jej ciężko, to stanie nad nią stara menda i komentuje na cały autobus, jacy to młodzi ludzie są niewychowani i nie ustąpią miejsca Siły ustać nie ma, ale ciężkie siaty z targu na Ruskiej będzie ciułać aż na Porębę z uśmiechem na ustach. Co do apteki na Narutowicza - widok nagminny - przechodzi baba środkiem jezdni poza przejściem, samochody hamują, dochodzi do stłuczek. Babsztyl stanie, popatrzy, wzruszy ramionami i stanie w kolejce. Takie zdarzenie miało miejsce np. rok temu Każdy będzie kiedyś stary, każdemu należy się szacunek, ale czasami człowiek ma ochotę zbluzgać taką babcie za takie akcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to nie ma nic wspólnego z karpiem. Pewnie codziennie przy otwarciu sklepu jest podobnie, a pracownicy to wykorzystali i nagrali coś takiego (zemsta sklepowego). Ten filmik, to raczej reklama ERGO-Hestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie to samo: http://kontakt24.tvn.pl/temat,szalenczy-bieg-po-karpia-quot-tak-jest-od-kilku-dni-quot-,51133.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha ale bydło - tacy to i z gówna krew wypiją :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam swego czasu na pasażu w Lubelskim Realu i byłam świadkiem dłokładnie takiego samego nalotu po karpia. Moje stanowisko pracy było blisko drzwi i o mały włos nie zostałam stratowna. Emeryci i renciści wygrali ten wyścig!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...