Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TNS Polska: 67 proc. za prawami związków partnerskich heteroseksualnych

Utworzony przez Gość, 17 marca 2013 r. o 09:25
Pedaly robia ankiety wsrod innych pedalow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że słudzy PiSu nawet tutaj przesiadują! Polska to nie epoka kamienia łupnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że ,,ty" pretendujesz do miana ,,katolickiego zaścianku", a wiedzę czerpiesz jedynie od latającego w czarnej sukience faceta nie znaczy, że wszyscy Polacy robią to samo. Poza ,,tobą" są jeszcze wykształceni, nowoczesni i otwarci na świat ludzie dla, których orientacja seksualna nie ma znaczenia, a liczy się sam człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystkie procenty i głosy liczone na sovieckich komputerach,tak jak głosy liczone w ostatnich wyborach w PL. Miłość polsko-soviecka kwitnie ostatnio jak nigdy wcześniej. Wszystko liczą sovieci na zlecenie naszych pachołków Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa ta ankieta... próba przemycenia związków partnerskich homoseksulanych za pomocą heteroseksulanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patryk napisał:
To, że ,,ty" pretendujesz do miana ,,katolickiego zaścianku", a wiedzę czerpiesz jedynie od latającego w czarnej sukience faceta nie znaczy, że wszyscy Polacy robią to samo. Poza ,,tobą" są jeszcze wykształceni, nowoczesni i otwarci na świat ludzie dla, których orientacja seksualna nie ma znaczenia, a liczy się sam człowiek.
Jestem 100% ateistą, obojętny stosunek do wiary i jestem przeciwny związkom homoseksualnym i ich "prawie". Chcą dziedziczyć, dowiadywać się o stan zdrowia u lekarza, niech podpiszą ze sobą UMOWĘ dziedziczenia albo spiszą pełnomocnictwo u notariusza. Instytucja związku małżeńskiego ma wyższą ideę niż dziedziczenie i informacje o zdrowiu. Nie tylko katolicy są przeciwni legalizacji związków homoseksualnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta ankieta to ściema na bank. Trzeba obalić tych lewaków rządzących naszym krajem . Tępić pedalstwo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy że za pedofilią i pedalstwem w kościele też ???? aż trudno w to uwierzyć !!!! na pewno sfałszowali,jak wszystkie te sondaże i wybory !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pedaly robia ankiety wsrod innych pedalow.
Chcą cioty żeby dobrze wyszło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie muszą przejrzeć na oczy !!! Media manipulują ludzi z taką łatwością, a komuchy w rządzie robią co chcą bez wiedzy społeczeństwa, gołym okiem to widać, wystarczy wyłączyć TV . JESTEM DUMNY ZE JESTEM POLAKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...