Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Towarzystwo Jana Karskiego apeluje o ulicę Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie

Utworzony przez Gość, 28 października 2013 o 19:56
co, to własnie przez tych solidarnościowców z lat 80 klepiemy biedę, to oni rozpieprzyli nasz kraj, to przez nich polacy musza wyjeżdżać za chlebem z kraju, a ci ci zostają to klepią biedę 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem za ! Tylko niech będzie zgodnie z prawdą :ULICA ICKA DIKMANA.
0
Ulica nalezy mu sie bezsprzecznie. To, jak sie potoczy procedowanie zalezec bedzie od relacji PO - PiS w we wladzach miasta. Miejmy nadzieje, ze nie bedzie kolejnego partyjnego targania po szczekach". Niech sie Lublin popatrzy na polnoc. W Bialymstoku decyzje o nazwaniu ulicy imieniem Mazowieckiego podjeto... cztery godziny po opublikowaniu komunikatu o smierci.
0
co, to własnie przez tych solidarnościowców z lat 80 klepiemy biedę, to oni rozpieprzyli nasz kraj, to przez nich polacy musza wyjeżdżać za chlebem z kraju, a ci ci zostają to klepią biedę 
jak nie chcesz klepac bidy to se poklep co innego.
0
Jestem za ! Tylko niech będzie zgodnie z prawdą :ULICA ICKA DIKMANA.
kto ty jestes? polak maly?
0
http://www.youtube.com/watch?v=fp8UsxCitqw  

0
POPIERAM!
0
Ulica nalezy mu sie bezsprzecznie. To, jak sie potoczy procedowanie zalezec bedzie od relacji PO - PiS w we wladzach miasta. Miejmy nadzieje, ze nie bedzie kolejnego partyjnego targania po szczekach". Niech sie Lublin popatrzy na polnoc. W Bialymstoku decyzje o nazwaniu ulicy imieniem Mazowieckiego podjeto... cztery godziny po opublikowaniu komunikatu o smierci.
  Kolegom z lubelskiego Ratusza   http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131028/BIALYSTOK/131029427
0
Znalazłam stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.KLIKNIJ TUTAJ
0
jak nie chcesz klepac bidy to se poklep co innego.

bo za komuny to był kraj mlekiem i miodem płynący.....
0
Znalazłam stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.KLIKNIJ TUTAJ
WYPIERD...AJ  Z TĄ KRYPCIOCHĄ. LOKALIZUJ SIĘ POD LATARNIĄ.
0
bo za komuny to był kraj mlekiem i miodem płynący.....
http://www.youtube.com/watch?v=dv8TaCpoauk  
0
Mazowiecki dołączył do grona twórców"dziadów",to może w Lublinie ulicę dziadów utworzyć.!!!Bedzie to idealna pamiątka bo już 60% absolwentów w Lublinie jest bez pracy.Jeżeli T.Mazowiecki był tak idealnym premierem to dlaczego Wałęsa go spuścił po 1,5 roku???Czyzby piewcy dokonań b.premiera o tym zapomnieli????
0
Wygraj Ubrania z Kolekcji Jesień 2013 - MANGO, CUBUS, PULL&BEAR >>> rozdajemy-ubrania.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: