Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia na przejściu dla pieszych. Cofała, nie zauważyła pieszego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 r. o 10:46 Powrót do artykułu
Biedna dziewczyna. Wyrzuty sumienia do końca życia i uraz psychiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak, biedactwo ... A zabitego ci nie żal albo jego rodziny!? Pożałowania godne to twoje współczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież 10 km/h mniej ratuje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak, biedactwo ... A zabitego ci nie żal albo jego rodziny!? Pożałowania godne to twoje współczucie. Nie znasz sie to nie mów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieraz tak jest , że gdy się cofa to wtedy natychmiast pojawia się jakaś staruszka albo staruszek niezwracający uwagi na światła cofania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarzyło mi się kilka razy uciekać z chodnika przed cofającym się samochodem, najczęściej dostawczym. Ale jestem młody, to mi się udało. Natomiast nigdy nie udało mi9 się usłyszeć słowa przepraszam. Sytuacje te dotyczy najczęściej samochodów dostawczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....tragedia dla rodziny zmarłego, dziewczyny oraz jej najbliższych. Wyrazy współczucia dla osób emocjonalnie związanych z ofiarą nieszczęścia! Bezrefleksyjność młodej kobiety godna potępienia, ale przecież życia nie zwróci!!! Potrafi natomiast przynieść skutki pozostawiające traumę na zawsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nieraz tak jest , że gdy się cofa to wtedy natychmiast pojawia się jakaś staruszka albo staruszek niezwracający uwagi na światła cofania." Pieszy w mieście: na chodniku lub przejściu dla pieszych nie jest na wojnie, że musi walczyć o swoje życie. To cofający ma zwracać uwagę na pieszych i się upewnić, że może cofnąć. Ostrożność na drodze powinien zachować każdy, ale nie można przerzucać odpowiedzialności na pieszego, który (jak w tym przypadku) może być osobą starszą, niepełnosprawną, być dzieckiem itd. To kierowca ma prawo jazdy i odpowieni stan zdrowia,żeby nie powodować niebezpiecznych sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trauma dla dziewczyny, owszem, ale dla rodziny zmarłego tragedia. Od nagłej i niespodziewanej śmierci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś zostałam tak potrącona przez pana cofającego, który chciał skręcić na parking pod marketem. Na szczęście wózek=kosz zamortyzował upadek i poza dużymi krwiakami nic mi nie było. Żałuję, że wtedy uprosiłam męża, aby nie wzywał policji, bo pan co prawda pojechał ze mną do szpitala, ale później ani razu nie zadzwonił, aby zapytać jak się czuję. Moja znajoma natomiast kilka lat wcześniej nie miała takiego szczęścia, kiedy samochód dowożący wodę źródlaną cofając potrącił ją i dalej cofał. W wyniku tego pogruchotał dziewczynie miednicę. Może to i tragedia dla kierowcy, ale zawsze znacznie większa dla ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawczymi morderstwa winna utracić CAŁY majątek. Jeśli nic nie ma to jej rodzina. Morderstwo winno być karane więzieniem i milionami w odszkodowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze te 17 polubień na FB. Co za idioci!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo to mięso w ogóle myślało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesi niech się nauczą chodzić... w większości to jest ich wina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 km? To myślisz że ile jechała na wstecznym? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze starszy pan szedl na czterech i dlatego go nie zauwazyla?A moze jednak sprawdzic nalezy u operatora,czy telefonu przy uchu nie miala!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji - kto wymyślił taką DURNOTĘ aby był zakaz wjazdu z Warszawskiej na Kościuszki, za to z Kościuszki do ul. Warszawskiej (i to pod górę i na dodatek bez sygnalizacji świetlnej) można byo wyjechać. Przecież czasem tam się nie da wręcz wyjechać, bo taki ruch na Warszawskiej. Powinno byc odwrotnie. Z Warszawskiej w Kościuszki wjazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy której ulicy mieszkal ten Pan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Piesi niech się nauczą chodzić... w większości to jest ich wina....
 A kierowcy jeździć. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...