Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy nowe zawodniczki dołączyły do Pszczółki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2016 r. o 17:58 Powrót do artykułu
widac ze AZS preżnie działa:)ciekawy jestem zwłaszcza Australijki która występuje w jednej z najmocniejszych reprezentacji na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tess Magden interesowały się także inne kluby TBLK - Polkowice, Ślęza czy Basket Gdynia. Tym większe gratulacje dla działaczy AZS UMCS, że udało się im pozyskać tę koszykarkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeroko idą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, o jaką polską podkoszową może chodzić. Na myśl w tej chwili przychodzą mi 3 zawodniczki - Leciejewska i Czarnecka ze Ślęzy oraz Szajtauer z Gorzowa. Do tej pory żadna z nich nie podpisała umowy ze swoim dotychczasowym klubem. W odniesieniu do trwającej karuzeli transferowej można dodać, że Aldona Morawiec przenosi się z Siedlec do Gdyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się doczekać początku sezonu! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub z Gorzowa przedłużył współpracę ze strategicznym sponsorem – Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną na kolejne trzy lata. Nie wiadomo więc, czy udałoby się namówić Szajtauer do gry w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AZS UMCS jest podobno zainteresowany udziałem w rozgrywkach EEWBL - Wschodnioeuropejskiej Lidze Koszykówki. Pełna lista zespołów, które wezmą udział w tych rozgrywkach zostanie udostępniona w drugiej połowie lipca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...