Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzylatek był katowany i gwałcony. Zmarł w szpitalu [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2017 r. o 08:27 Powrót do artykułu
Gdyby jego los był w moich rękach to zdychałby powoli i w męczarniach prosząc co szybszy koniec swojego plugawego życia.Śmieć nie człowiek a takich trzeba utylizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebac ta kurwe portugalska, ciolbym i solil tego smiecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bestialski śmieć musi odejść, w nieodwracalny stan agonalny albo stan niebytu. Dlaczego srawo na to nie pozwala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wykopie chyba czytałem, że to marokańczyk z portugalskim paszportem. Swoją drogą to matka tego dziecka sobie go przywiozła w ramach integracji multikulti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak matka mogła się nie domyśleć przecież ubierala myla aniołka mam trójkę dzieci i nie wyobrażam sobie żeby cokolwiek nie zwróciło jej uwagi Boże niech ziemia będzie lekka temu 3letniemu aniołkowi tam będzie miał wieczny raj bo piekło miał na ziemi!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sąd cię osądzi pedofilu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie z atrakcjami. Jest w Biblii napisane: Oko za oko, ząb za ząb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smierc za smierc, żadne wiezienie, nie placmi podatkow na takich smieci, cela dymanie do upadlosci kubel wody i dalej dymanie az skona i na pal dla przestrogi, matke to samo za przyzwolenie, brak nawet określenia dla takich bestii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że sprawiedliwość go dosięgnie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy z celi zróbcie mu z dupy jesień średniowiecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać gnoja i tę sukę do Syrii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciąć mu na żywca i niech się wykrwawi na śmierć. Co za śmieć. Jak czytam coś takiego to jestem za przywróceniem kary śmierci i liczę na to że choć w celi się nim zajmą i dopadnie go sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci zostanie przywrócona jak obrońcy zbrodniarzy i morderców czyt. liberałowie zostaną pozbawieni unijnego koryta. Czy kara śmierci odstrasza? Mi wystarczy, że w 100 proc. resocjalizuje. Żaden ze skazanych na karę śmierci nie zabił lub okaleczył ponownie. A obecnie młodzi Polacy muszą tyrać za 1600zł/mc, by tacy bandyci żyli za 3500zł/mc?!!! Polak musi wyemigrować, by przeżyć, a on pozostanie w ciepłej i "niedusznej" celi. Czy to niedodatkowa kara dla uczciwych obywateli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...