Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusk do wojewodów: Musimy być gotowi na rosyjskie prowokacje (wideo)

Utworzony przez WIELKA POLSKA, 17 marca 2014 o 21:15
Niech tylko jakiś burknie do mnie to nokautuje !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak trzymaj wielkopolski ziomalu
0
Martwi mnie postawa premiera,ktory zgnoił Polskę ,a zajmuje się Ukrainą podczas gdy ta ostatnia tego nie chce.Wywiózł pieniądze z Polski dla ratowania budżetów  Grecko -Hiszpańskich ,a dla polskiego emeryta brak na waloryzację najniższj w Europie emerytury.To jest zdrajca interesów narodowych.Wysługuje się Niemcom,a Ci ostatni sprzedali kilka dni temu Rosjanom naszą ropę i gaz.I to ma być premier polskiego rządu?????
0
Martwi mnie postawa premiera,ktory zgnoił Polskę ,a zajmuje się Ukrainą podczas gdy ta ostatnia tego nie chce.Wywiózł pieniądze z Polski dla ratowania budżetów  Grecko -Hiszpańskich ,a dla polskiego emeryta brak na waloryzację najniższj w Europie emerytury.To jest zdrajca interesów narodowych.Wysługuje się Niemcom,a Ci ostatni sprzedali kilka dni temu Rosjanom naszą ropę i gaz.I to ma być premier polskiego rządu?????
Musi odejść,tak dalej być nie może !
0
Niech tylko jakiś burknie do mnie to nokautuje !
Uważaj ty z tzw. Wielkiej Polski(której nikt nie chce oprócz ciebie) żeby ciebie nie znokautowali. Idioto.
0
Tffusek zaczyna trzęść portkami . Rosja może poprosić, jak kiedyś w latach 90 tych o autostradę pomiędzy Prusami a Bialorusią. Wtedy to Nasz Minister spraw zagranicznych - chyba Skubiszewski odpowiedział " juz kiedyś w historii był jeden ch chcial autostrady i byla II Wojna Swiatowa" na to minister rosyjski odpowiedziłą, ze to był żart i przeprasza. Pytanie : co wymyśla Tfusek i Ratek jak dostaną taką propozycję?
0
Tffusek zaczyna trzęść portkami . Rosja może poprosić, jak kiedyś w latach 90 tych o autostradę pomiędzy Prusami a Bialorusią. Wtedy to Nasz Minister spraw zagranicznych - chyba Skubiszewski odpowiedział " juz kiedyś w historii był jeden ch chcial autostrady i byla II Wojna Swiatowa" na to minister rosyjski odpowiedziłą, ze to był żart i przeprasza. Pytanie : co wymyśla Tfusek i Ratek jak dostaną taką propozycję?
Myślę że  zesra ją  się w pory, ale  BANAN  też jak ten bękart Stalina upomni się o Alaskę.
0
Robią to co zwykle, dzielą skłócą społeczeństwo. Tak było w okresie między wojennym, tak było wcześniej. Musicie w końcu zrozumieć, że aby być silnym państwem trzeba być razem. youtube.com/watch?v=jL4G9vQjVOA   Myk polega na tym, że oni mają od dawna partie u nas pozakładane SLD i od niedawna paligłupy. Pozatym dywersantów u nas mnogo.  Nie dajcie się prowokować włączcie myślenie!  
0
Radek to agent, tak jak Kwach obaj szkoleni przez obcych mocodawców. Najlepsze jest to, że nawet najwiekszą POrażke czy kompromitację głoszą jako sukces...
0
Radek to agent, tak jak Kwach obaj szkoleni przez obcych mocodawców. Najlepsze jest to, że nawet najwiekszą POrażke czy kompromitację głoszą jako sukces...
Tak ale jeden Mosadu a drugi to pachołek Moskwy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: