Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twój Ruch - nowa partia Janusza Palikota

Utworzony przez Fakty, 6 października 2013 r. o 13:49
co oni mysla ze zmienia nazwe i juz nikt nie wiem kim oni sa?  http://live-sports.xaa.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUAHAHAHA Czy ktoś się nabierze i skusi na gówno w innym pazłotku? Wątpię by jeszcze ktoś był tak naiwny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hartman nie wysilaj się już dość tych kłamstw , jak zobaczyłem Czubaszek i Sopiewicz to wiem jakie to towarzystwo wykolejeniców i popaprańców .Dośc już wypaczania Polaków wasze miejsce na śmietniku historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasomówca ...z pnia ruchu palikota....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ruch? - Pogonić w cztery wiatry tych degeneratów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środa, Czubaszek, niech jeszcze wezmą na okrasę naczelnego geja i tranwestytę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu komuch,żyd i konfident w jednym !!!!!!  no i całe to pedalstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TO CI SAMI,A NIE TACY SAMI"????????Palikot już zrobił "skok do rajów podatkowych"następnego już nie zrobi,no chyba ,że z Grodzką!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TO CI SAMI,A NIE TACY SAMI"????????Palikot już zrobił "skok do rajów podatkowych"następnego już nie zrobi,no chyba ,że z Grodzką!!!!!!!
Chleją razem,to owłosione dup sko mu daje ,  tak nie można !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...