Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twoje dziecko na naszej okładce

Utworzony przez Mario, 16 listopada 2012 r. o 14:08
Rozumiem rodziców, którzy chcą się pochwalić na łamach Dziennika swoimi pociechami ale... ludzie - nie ośmieszajcie się przed czytelnikami. Jutro (sobota) ukazuje się druga grupa dzieciaków a już dziś (piątek) w pierwszej piątce figurują nazwiska z drugiej, mającej się dopiero ukazać, połowie prezentacji!!! Operatorzy komórkowi zacierają ręcę Nie zamierzam przystępować do wyścigu szczurów - jestem ciekaw czy przyjmie się prezentacja mojego dziecka, tak obiektywnie. A tak na poważnie... 50 głosów razy 40 dni to daje ponad 2000PLN wydane na SMSy na dziecko. Lekką ręką. A nie lepiej PO PROSTU COŚ KUPIĆ SWOJEJ POCIESZE?... Mikołaj blisko, Święta blisko. Litości... Kochajmy bezkrytycznie nasze dzieci ale nie dajmy się zwariować! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Rozumiem rodziców, którzy chcą się pochwalić na łamach Dziennika swoimi pociechami ale... ludzie - nie ośmieszajcie się przed czytelnikami. Jutro (sobota) ukazuje się druga grupa dzieciaków a już dziś (piątek) w pierwszej piątce figurują nazwiska z drugiej, mającej się dopiero ukazać, połowie prezentacji!!! Operatorzy komórkowi zacierają ręcę Nie zamierzam przystępować do wyścigu szczurów - jestem ciekaw czy przyjmie się prezentacja mojego dziecka, tak obiektywnie. A tak na poważnie... 50 głosów razy 40 dni to daje ponad 2000PLN wydane na SMSy na dziecko. Lekką ręką. A nie lepiej PO PROSTU COŚ KUPIĆ SWOJEJ POCIESZE?... Mikołaj blisko, Święta blisko. Litości... Kochajmy bezkrytycznie nasze dzieci ale nie dajmy się zwariować! Pozdrawiam
Nieaktualne - już ponad 70. Ja pier... wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hah racja...tez wyslalam zgoszenie moich dzieci ale bez przesady nawet jeszcze nie zdazylam wyslac jednej eski a juz 140 na swidnik,,hah wariaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym głosowaniem to lipa przez duże D. powinni wybierać fachowcy a nie ci co mają kase smsy. Nabijanie komuś portfela?. Za takie konkursy to ja dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaś Fasola napisał:
Nieaktualne - już ponad 70. Ja pier... wiocha. [/quote][quote name='Mario' timestamp='1353071315' post='694584'] Rozumiem rodziców, którzy chcą się pochwalić na łamach Dziennika swoimi pociechami ale... ludzie - nie ośmieszajcie się przed czytelnikami. Jutro (sobota) ukazuje się druga grupa dzieciaków a już dziś (piątek) w pierwszej piątce figurują nazwiska z drugiej, mającej się dopiero ukazać, połowie prezentacji!!! Operatorzy komórkowi zacierają ręcę Nie zamierzam przystępować do wyścigu szczurów - jestem ciekaw czy przyjmie się prezentacja mojego dziecka, tak obiektywnie. A tak na poważnie... 50 głosów razy 40 dni to daje ponad 2000PLN wydane na SMSy na dziecko. Lekką ręką. A nie lepiej PO PROSTU COŚ KUPIĆ SWOJEJ POCIESZE?... Mikołaj blisko, Święta blisko. Litości... Kochajmy bezkrytycznie nasze dzieci ale nie dajmy się zwariować! Pozdrawiam
Brawo dokładnie tak. Rozumiem że są też służbowe komórki i lżej się po nią sięga ale miejcie umiar. Mój Synek jest w tym rankingu mam służbowy telefon ale na pewno nie wyślę więcej niż jednego sms-a bo nie o to chodzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Organizatorzy tego konkursu. Nie macie poczucia bezsensu zezwalania na wysyłanie nieograniczonej ilości sms-ów z jednego numeru telefonu? Czy nie lepiej było by gdyby z każdego numeru można było by wysłać tylko jednego sms-a? W tym momencie sprowadziliście cały ten konkurs do zarobienia jak najwięcej na sms-ach zakochanych w swoich Maluchach i często bezkrytycznych Rodzicach. Rozumiem że nagrody kosztują itd. ale nie róbmy wioski. Czy nie lepiej było by dla Waszego PR-u i marketingu gdyby Rodzice rozsyłali na prawo i lewo linki do Waszej strony aby zachęcić znajomych do głosowania na swoje Pociechy. Więcej osób zainteresowało by się może Waszym Dziennikiem tym konkursem itd. Mielibyście więcej wejść na stronę www, może więcej osób kupiło by papierowe wydanie Gazety itd itd. Kto u Was pracuje w tym marketingu. Żenada Drodzy Państwo. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem młodym człowiekiem,ukończyłem studia,nie używam telefonu komórkowego.Nie mogę braćudziału w większości konkursów organizowanych przez media,bo zazwyczaj trzeba wysyła SMS-y.Głównym celem tych konkursów jest nabicie kasy organizatorom.Zupełne zdziczenie,zupełny brak poszanowania czytelników ,radiosłuchaczy,telewidzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja równiez jestem tego samego zdania to tylko wyżucanie pieniędzy w błoto. Nie kazdy ma portfel wypchany żeby swoje dziecko z tego wyścigu szczurów na prowadzenie wyprowadzic. Powinno byc dozwolone wysyłanie jednego sms z numeru i nic wiecej wtedy kazdy miał by równe szanse. Gdybym wiedizała, ze to bedzie na takiej zasadzie nie wysyłałabym zdjęcia swoich maluchów. Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojtam, ojtam. Odpiszemy sobie od podatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresowany napisał:
Ojtam, ojtam. Odpiszemy sobie od podatku.
ale jaka satysfakcja,ze dziecko wygra ,,uczciwie'' :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sesja kosztuje 460 zl,,ostanio zaplacilam..album z foto za calosc..po co wydawac na 400 esek skoro mozna pojsc i zrobic a nie czekac do konca grudnia i niewiadomo cz sie wygra..beznadziejni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...