Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twoje Dziecko na okładce Magazynu Dziennika Wschodniego!

Utworzony przez mosquito, 30 października 2012 r. o 21:17 Powrót do artykułu
ku uciesze pedofilów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyłajcie zdjęcia swoich pociech. Na pewno dzieci, jak dorosną, to wam za to podziękują - za to że pozbawiliście ich prywatności ku własnej uciesze i ambicjom. Potem się nie dziwcie, że na starość nie będą chciały was znać i kopną was w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podany adres e-mail jest nieprawidłowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
ku uciesze pedofilów !
To trzebaby wszystkie gazetki typu mama i ja, rodzic, itp itd. pozamykać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśl samodzielnie napisał:
Wysyłajcie zdjęcia swoich pociech. Na pewno dzieci, jak dorosną, to wam za to podziękują - za to że pozbawiliście ich prywatności ku własnej uciesze i ambicjom. Potem się nie dziwcie, że na starość nie będą chciały was znać i kopną was w d...
O masz - następny... W jaki sposób umieszczenie twarzy małego dziecka na okładce gazety pozbawia go prywatności? Buuuhahahahahhaa. Barany! Wszędzie barany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy? Pedofile jakieś? Nie mam zamiaru wywalać prywatnych zdjęć na jakąś okładkę huk wi na co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyłajcie zdjęcia swoich pociech. Na pewno dzieci, jak dorosną, to wam za to podziękują - za to że pozbawiliście ich prywatności ku własnej uciesze i ambicjom. Potem się nie dziwcie, że na starość nie będą chciały was znać i kopną was w d...
    Co racja to racj. A co na facebooku robią? Głupki wywalają wszysko jak leci na pulpit profilu. W wielu przypadkach widziałem prywatne foty jak przewijają dzieci w pokoju (przy okazji widać co tam mają (konsola, wieża za 3000, TV za 5000..... debilizm bez zastanowienia. Złodziej wyczaja gdzie to i już ma ustawkę.,. a pedofil podnieca się zdjęciami nagich dzieci. Niektórzy nie mają piątej klepiki z tym dzieleniem się zdjęciami. Popatrzcie na facebooku.... sam jestem zaskoczony jak moi znajomi rypią hurtem zdjęcia do netu. Zniesmaczyłem się i usunąłem profil . Nie mam zamiaru w tym brać udzuiału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratka dla pedofili ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...