Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uchwała z okazji kanonizacji Jana Pawła II. Będzie spór w Sejmie?

Utworzony przez olo, 22 kwietnia 2014 o 06:55
Jak widac religia zawsze dzieli Polaków - dzieli ludzi, dzieli narody. I chyba nigdy się to nie zmieni, gdyż nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą wyznawcami jednej religii, jak i nigdy nie będzie tak, że ... każdy wierzy w Boga. Są również ateiści.... zawsze tak będzie.   Rozumiem za to fakt, że katolicyzm zakorzeniony jest w Polsce od dawna więc jest religią dominującą (zresztą nie tylko w PL). Nie dziwi więc fakt, że nie przeszła akcja zdjęcia krzyża z Sejmu jak i akcja powieszenia obok krzyża symboli innych religii (bo skoro wisi krzyż)...   Osobiście uważam jednak, że należy rozdzielić Państwo od Kościoła, a ta ustawa to tylko prowokacja, która ma powalić tezę, iż tego rozdziału należy czy tez wogóle można dokonać.   Uważam, że w tym kraju nigdy nie będzie lepiej dopóty, dopóki kościół będzie w Sejmie a poprzez to będzie się ostentacyjnie narzucać wiarę (jak a by ona nie była) każdemu obywatelowi. Ja nie chcę aby mi ktoś narzucał wiarę i uchwalał takie ustawy za publiczne pieniądze. Przecież Sejm wynagradzany jest z naszych podatków, bo niby skąd? Z kościoła może :-] ?   K.....a nie dość, że państwo płaci haracz kościołowi na ten ich fundusz kościelny, czy jak to tam zwał, to jeszcze ta ustawa. Polska to kraj głupków. Tak głupków - Tusk wierzy w Boga, Kaczyński wierzy w Boga - a tną się i nienawidzą..... "jak Bóg przykazał"..... oto przykład miłości katolickiej.... za kasę z podatków.    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kościół Katolicki nie wtrąca się w twoją niewiarę więc ty nie wtrącaj się w czyjąś wiarę. W Polsce obowiązuje konstytucyjne prawo do poszanowania czyjegoś wyznania, więc je szanuj!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kościół Katolicki nie wtrąca się w twoją niewiarę więc ty nie wtrącaj się w czyjąś wiarę. W Polsce obowiązuje konstytucyjne prawo do poszanowania czyjegoś wyznania, więc je szanuj!
  To czemu nie dali powiesić innych symboli religijnych w sejmie? Tylko krzyż. Znaleźli się nie wtrącający się.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: