Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczelnie otwierają drzwi - co teraz warto studiować?

Utworzony przez Ola, 21 lutego 2010 r. o 11:06 Powrót do artykułu
Widzę, że aula WSPA zwsze na zdjęciach jako reprezentacyjna... rozumiem, że Aule Kulu, UMSCu strach pokazywać chętnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studia to teraz lipa lipa i jeszcze raz lipa. W lublinie z pracą jest beznadziejnie.Ja skończyłem matematykę i jeżeli przyszło by mi drugi raz studiować to na pewno nie poszedł bym na dzienne tylko na zaocznę. A dyplom to można sobie tylko powiesić na ścianie. Po co ludzie pachają się na politologię, psycholgię, ekonomię, polonistykę, historię i takie tam inne jak po tym roboty zero. Dla mnie Lublin to miasto bez pespektryw . Odpowiedzmy sobie szczeże na pytanie?. Ile jest tutaj dużych firm.???. ODP. TYLKO jedna emperia. I gdzie ta reszta ludzi ma pracować???. szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Ja skończyłem matematykę
Zaraz zaraz, skończyłeś matematyke i na co liczysz? Po prostu 5 lat temu zle odczytałeś sytuacje na rynku pracydecydując sie na matematyke, a teraz do kogo pretensje? że nie ma pracy dla matematyków? prawda jest taka ze wiekszosc nie mysli o rynku pracy idąc na politologie, polonistyke, stosunki miedzynarodowe czy zarządzania i marketing i inne duperele. Grunt to miec głowe na karku i być przedsiębiorczym, mozna nie skonczys studiów i lepiej sie ustawić samemu prowadzac firme niz liczyć na zatrudnienie w firmie u kogoś. W Lublinie? heh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że na KULu kolejny kierunek "z przyszłością" :DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
W lublinie z pracą jest beznadziejnie.... na pewno nie poszedł bym na dzienne tylko na zaocznę.
to skro pracy nie ma to z czego opłacił byś zaoczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...