Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UE: Zwroty "Pani" i "Pan" są zbyt seksistowskie

Utworzony przez marian, 16 marca 2009 o 20:52
No i racja teraz nie trzeba bedzie z kazdym wodki pic,zeby byc na ty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tym pedałom w brukseli to już całkiem odbiło, totalna żenada jeszcze imiona powinni ujednolicić aby nie zdradzały płci
0
To jak ja mam od dzisiaj wołać na swojego psa, żeby zachować poprawność unijną?
0
No i czy to nie jest powrót komunizmu tylnymi drzwiami? Za komuny mówiono do nas per "wy", bez względu na płeć.
0
widać że nie mają co robić i z nudów i dostają głupawki, jeszczechwila i zakażą jazdy na kocie ==== w takim razie biurokraci przekonali mnie i zagosuje na jakiegos euro sceptyka moze nawet na tego od konkursow o absurdachjak mu tam chyba Piotrowski, mimo ze nie lubie pisiorow
0
Ratyfikujmy traktat z Lizbony, to będziemy mieli takie kwiatki na co dzień. Nawet będą nas karać jak się nie zastosujemy!!!
0
W PEDALSKO-JEWRIEJSKIM EUROKIBUCU ROBI SIE CORAZ WESELEJ. TERROR TEGO FASZYSTOWSKIEGO POTWORA WIDOCZNY JEST JUZ NAWET DLA NAJWIEKSZYCH PRZYGLUPOW - ZWOLENNIKOW TEGO TOTALITARNEGO CZERWONEGO MOLOCHA. NAJWYZSZY CZAS POWIEDZIEC NIE DLA EU!!! CO TAK W POLU SMIERDZI ROWNO? CZY TO UNIA ,CZY TO GOWNO?
0
Mam 63 lata i nie życzę sobie, aby jakiś dwudziestoparoletni gówniarz zwracał się do mnie po imieniu...
0
Wiecej na temat UE, prawdziwych kosztow jakie Polska ponosi, anomalii , mozna przeczytac na stronach polskiego portalu informacyjnego www.naszawitryna.pl
0
NIE BADZ ANTYSEMITA ! WYBIERZ UNIE! BRUKSELA TO NIE SAME PEDALY I ZYDY! SA JESZCZE LESBIJKI, PEDOFILE, NEKROFILE I INNI "NORMALNI" LUDZIE. NIECH ZYJE UNIA JEWROPEJSKA, ALE NA WLASNY KOSZT!!! WIECEJ INFORMACJI NA TEMAT UNII NA STRONACH WWW.NASZAWITRYNA.PL www.naszawitryna.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: