Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy pojechali na Roztocze szkolić się obsługi internetu

Utworzony przez pablo, 18 maja 2011 r. o 12:47
Warunki na zgrupowaniu były dobre....., ale w Suściu nie ma internetu, hahahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak jechałem oglądać Szumy na Tanwi to pierwsze musiałem za własne pieniądze napełnić bak do pełna-za jakieś 200 zł, potem zapłacić za obiad około 30 zl/od osoby i jeszcze
kupić nową felgę w miejsce tej którą uszkodziłem w drodze powrotnej w wyłomie w okolicy Aleksandrowa. Kurs uzupełniający z obsługi komputera kosztował mnie za 8 godzin 750 zł.
Panie Bratkowski co jeszcze trzeba w Polsce aby odsiać z administracji państwowej myślących tak jak Pan ?.Urząd pańswowy to nie prywatny koncern ,który z wypracowanymi zyskami może robić co chce i spożytkować je jak chce. Pan jeszcze funkcjonuje ,bo w Polsce nie jest karana arogancja i ignorancja...nawet prawa i to przez urzędników,którzy tego prawa powinni strzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda kretynów i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bratkowski za 4-5 tyś zł to dzisiaj może Pan sobie kupić maści na ściury a nie zorganizować dwudniowe szkolenie z dojazdem i noclegami dla grupy ludzi ....no chyba że tam było 4-5 osób ?. Nasuwa się pytanie co trzeba zrobić aby zatrzymać tego "POndzącego PO POlskich zagonach Królika".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
Warunki na zgrupowaniu były dobre....., ale w Suściu nie ma internetu, hahahaah
Oni mieli satelitarny ten co naprowadzał TU-154 w Smoleńsku do lądowania w dniu 10.IV.2010 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym słowem pojechali pochlać za cudze, za swoje by nie pojechali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się ciemnotę przyjmuje do roboty, chociaż to może i dobrze bo wzrośnie spożycie napojów na Roztoczu i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może wiejskie kmiotki z PSLu naprawdę "nie wiedzo po co trza kumputra użyć" i potrzebują szkolenia z zakresu logowania do Windowsa bo przerzucają jeno gnojowicę. Natomiast NIE ZA MOJE PIENIĄDZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kos napisał:
Panie Bratkowski za 4-5 tyś zł to dzisiaj może Pan sobie kupić maści na ściury a nie zorganizować dwudniowe szkolenie z dojazdem i noclegami dla grupy ludzi ....no chyba że tam było 4-5 osób ?. Nasuwa się pytanie co trzeba zrobić aby zatrzymać tego "POndzącego PO POlskich zagonach Królika".
Kolego on dobrze mówi 4-5 tyś na osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Bratkowski Pan jesteś tak długo w samorządzie (chyba tyle odkąd istnieje informatyka) a dopiero Pan tak naprawdę dowiedział się o tym czym jest komputer , no może potrafi pan go uruchomić. Może zamiast jechać na balangę do Krasnobrodu ( wiem o czym mówię , bo w necie chodzą fotki ------ to też dzięki komputerom proszę Pana )trzeba było zapytać informatyka w urzędzie jakie negatywne skutki może spowodować korzystanie z komputera.Zapewniam, że to gorsze niż największy kac........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co nam tacy nieudańcy w radzie miasta skoro się muszą szkolić stare pryki za państwowe , o ile nam wiadomo to doszkalanie i podnoszenie kwalifikacji robi się na własny koszt a jak ci radni i umieją do darmozjadów do redukcji a nie kształcić głąbów za nasze środki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak na stanowiska wybiera się niedojdów.Urząd marszałkowski szasta na lewo i na prawo społecznymi pieniędzmi.Tego wszystkiego co się przez kilka dni uczyli radni,mozna było nauczyć w ciągu 2-3 godzin. I ja bym ich nauczył,nawet za darmo.I w dodatku na miejscu. Nie takich głąbów z powodzeniem szkoliłem...... P.S.Ciekawe,czy informatycy otrzymali dodatkowe gratyfikacje za szkolenie.Myślę,że w tej sprawie powinien być zewnętrzny audyt. A co do PSLu-jak zwykle lebiegi,chłopki-roztropki.Kontynuują z powodzeniem tradycje ZSLowskie.Tyle,że spod socjalistycznego zielonego sztandaru - nie oszukiwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sku***ele...za moją kasiore,oddawać złodzieje!!!Dzieci same się uczą obsługiwać kompa i internet a a tym pierdzistołkom szkolenia potrzebne!?Kretyni deb***e kto to wybrał się pytam???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak żałosne, że nawet brakuje słów na komentarz :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojechali się intergrować z laptopami? ciekawe czy je w ogóle ze sobą zabrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYlko panie bratkowski nie pomyl pan laptopa z drukarką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarstwo: 1. Niegospodarność - zgłosić do NIK, RIO, CBA 2. WYbierać kompetentne osoby - teraz sprzątaczka powinna umieć obsługiwać komputer, a radny czy urzędnik nie potrafi? 3. Obciążyć osoby uczestniczące w szkoleniu kosztami wyjazdu, lub osobę delegującą. Można było zrobić tak: Koszt szkolenia: 1. Wykładowcy - darmowi (pracownicy urzędu - w godz. pracy) 2. Pomieszczenia - darmowe - udostępnione przez UM 3. Catering - paluszki i woda (fundusz reprezentacyjny) 4. Materiały - 1 zł - płyta cd z kursem * osoba Koszt około kilkudziesięciu zł. Nikt nigdy nie prowadził firmy- wszyscy tylko pompują koszty, za co my płacimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4200 na głowę?! Ludzie, za te pieniądze to już można zrobić CCNA a nie zaawansowany kurs obsługi shitfa i entera! Co będzie następne? Kurs obsługi czajnika za 10000?! Za grosz przyzwoitości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
carolyn erreque napisał:
Lekarstwo: 1. Niegospodarność - zgłosić do NIK, RIO, CBA 2. WYbierać kompetentne osoby - teraz sprzątaczka powinna umieć obsługiwać komputer, a radny czy urzędnik nie potrafi? 3. Obciążyć osoby uczestniczące w szkoleniu kosztami wyjazdu, lub osobę delegującą. Można było zrobić tak: Koszt szkolenia: 1. Wykładowcy - darmowi (pracownicy urzędu - w godz. pracy) 2. Pomieszczenia - darmowe - udostępnione przez UM 3. Catering - paluszki i woda (fundusz reprezentacyjny) 4. Materiały - 1 zł - płyta cd z kursem * osoba Koszt około kilkudziesięciu zł. Nikt nigdy nie prowadził firmy- wszyscy tylko pompują koszty, za co my płacimy...
Żarty jakieś, ad. 1. Nie ma po co i do kogo zgłaszać, najwyżej jakiś Sekuła zrobi śledztwo i napisze raport. ad. 2. Pewnie to byli peeselowcy: lubią się bawić za czyjeś, a z wiedzą na bakier. Przecież oni należą do PSL, na zamojszczyźnie wystarczy, ad. 3. Niemożliwe, oni tam sobie idą na rękę. Prędzej dadzą sobie nagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tygodnik "Nowy Tydzień Lublin", nr 18, 2-8.05.2011 Te laptopy nie mają wbudowanego modemu. Są bezużyteczne. Mają tylko Wi-Fi. Jeśli radny nie ma pod ręką hot-spota, to g... może, a nie internet. Tak się pasą "elity" lubelskiej wsi, opłacane z pieniędzy podatników. A każdy kosztował 4179 zł za sztukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...