Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustawa o Sądzie Najwyższym została przyjęta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2017 r. o 15:36 Powrót do artykułu
Nie jestem fanem PiS-u większość totalnej opozycji mówi o mnie antysemitą, homofobem czy dla niektórych obywateli polskich jestem zwykłym bandyta bo jestem Polakiem. Ale dzisiejszy dzień jest dla mnie wielkim świętem ponieważ upadł ostatni bastion zagnieżdżonych komuchów. Teraz nadszedł czas na zmianę konstytucji takiej która będzie konstytucją Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna nadzieja w prezydencie... czyli nie ma nadziei. ale Polska to nie Węgry - tu nigdy UCZCIWIE całkowicie nie wygracie! ... juz wam się śnią sfałszowane wybory... 64,67 % za PiS... Będzie Wenezuela jak nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzisiejszy dzień jest końcem nadzwyczajnej kasty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowa okrągłego stołu zerwana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy SONDAŻ Kantar Public 7-12 lipca POLSKA - 38 % .Targowica - 27 % Kukiz‘15 - 9 % Reszta pod progiem 5%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władysław Sieracki-zbrodniarz sądowy.Od 1947 do 51r > 30 wyroków śmierci na Żołnierzach Wyklętych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Gajewski - od 45 ZBRODNIARZ sądowy - 53 wyroków śmierci na Bohaterach (w tym Śp."Inkę") - kasta won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość polskiego społeczeństwa chciała zmian i nie odpuści wszelkim lewackim szantażom, próbującym destabilizować Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanisław Hollitscher -major LWP,sędzia.Od 46r do 51r-15 wyroków śmierci na Polskich Patriotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie, Panowie parlamentarzyści z PiS! Orać bolszewię z nadzwyczajna kasta do kości! No Mercy! Take no prisoners !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz Makowski-sędzia.Od 47 do 55r. uczestniczył w wydaniu 16 wyroków śmierci na Żołnierzach Wyklętych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia ze Szczecina okazała legitymację służb. podczas zatrzymania na kradzieży, sądziła że wywinie się immunitetem ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać sprawiedliwość w dzisiejszych sądach. Sąd w nie zgodził się na zastosowanie aresztu dla osób oskarżonych o wyprowadzenie kilku  milionów złotych z Zakładów polickich. Totalna sprawiedliwość. Ciekawe na ile poszedlby do paki zwykły Polak za kilka złotych. Brońcie dalej zlodzieji którzy w białych kołnierzykach i w imię prawa okradają ten kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
поздравляет компаньоны - вы выиграли
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan Michnik vel Szechter zbrodniarz    sędzia UB-ecki pachołek Sowiecki. Ilu jest jeszcze w szeregach sędziowskich sędziów którzy mają krew na rękach Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Сейм Польши утвердил скандальный закон о Верховном суде Сейм Польши проголосовал за принятие закона о Верховном суде. - JAK MNIE CIESZY TAKA OPINIA OD ODWIECZNEGO WROGA :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Koniec układów w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziei ganiać, ale co do tego mają wolne wybory, których już nie będzie? Potrafisz jeden z drugim to oddzielić? Mamy bolszewizm w Polsce od dzisiaj i jeśli od teraz nie będzie kliki w wymiarze sprawiedliwości, to pójdę na pielgrzymkę do Częstochowy na kolanach :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja stara tarzała się pod Sejmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszni są ci co twierdzą że w to koniec wolnych sądów i wolnych wyborów. Ludzie puknijcie się w głowę. Nic takiego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...