Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustawka kiboli pod Łodzią: Pobity 24-latek nie żyje

Utworzony przez nie kibol, 8 stycznia 2011 r. o 18:22
czytając niektóre wypowiedzi można dojść do wniosku że w niektórych mieszkańcach Lublina tkwi wielka agresja skierowana w kierunku kibiców Motoru.tekst o ustawce łódzkich kibiców a tu wyzwiska pod adresem lubelskich kibiców.gdyby sytuacja miała miejsce pod Lublinie to w komentarzach pojawiłyby się wnioski o delegalizacje klubu,zaoranie murawy i zniszczenie stadionu itp.w Łodzi miasto jest głównym właścicielem ŁKS a w Widzew inwestują biznesmeni a ustawki na łódzkich dzielnicach to normalka.w Krakowie identyczna sytuacja mieczy Cracovią i Wisłą a tam wybudowano 2 nowoczesne stadiony na które przychodzą rzecze kibiców.w Łodzi i Krakowie nikt nie straszy społeczeństwa przed meczami i zachowaniem kibiców.tylko w Lublinie kibiców Motoru obwinia się za całe zło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie macie naje***e w głowach wszyscy! chcą to sie biją tak żyją a nie inaczej! i zastanówcie sie troche ! a nie pierdzielicie głupoty niech mu ziemia ciązką będzie... ;/ mozyslcie ze to mogła być osoba od was z rodizny tez ku*** bysie tak pisali ? GŁĄBY je***E ? [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajac komentarze typu dobrze mu tak , szkoda ze jeden , moge stwierdzic iż każdy wypisujący tu takie rzeczy jest chory psychicznie i niedorozwiniety umyslowo , placz panie nad ich losem ... teraz mnie zastanawia czy deb***em jest czlowiek o ktorym piszecie czy radczej banda niedoje... internautów ! jak mozna zyczyc komus smierci Hmm kazdy jest odwazny przez kabel ale zeby podejsc do takiej osoby i powiedziec "jestes deb***em bo sie bijesz" to jaj tu nikt nie znajdzie , tacy mocni jestescie , internet czyni cuda . Ch.. wam wszystkim w wiecie gdzie za takie slowa , zycze wam siegniecia po rozum ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie nie mam nic do normalnych kibiców,ale przez zadymy kluby tracą tych którzy płacą kasę na karnety,dzięki czemu można pozwolić sobie na kupno lepszych zawodników co w tym przypadku skutkuje grą na wyższych poziomach ligowych osobiście jestem za ładnymi oprawami i kultura na stadionie,a nie za animozjami,może kiedyś przyjdzie taki czas kiedy w spokoju bedę mógł pójść z synem na stadion bez obawy o jego zdrowie i życie.Pozdrawiam Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juju napisał:
takie ścierwo jak ty bym nafaszerował przez odbyt dynamitem i wysadził w powietrze mendo społeczna! a wczesniej bym ci szmato odarł ze skóry i wykapałw spirytusie. Zero tolerancji dla je***ych kiboli - mam dosyc finansowania z moich podatków tych popier***onych ścierw. wy macie z kibocowaniem tyle wspolnego . . .potraficie szmaty zalozyc na ryj swoje obsrane szaliki chelmianki, motoru i innego gowna i zgrywac kozaka! powinni was napier***ac palami
szmata to twoja stara , jak byles maly to cie stary w wiaderku kolysal , masz jakis problem do Nas kibicow ? przyjdz na stadion i powiedz pierwszej lepszej osobie w twarz , degeneracie jeden , pokazales jak ty zgrywasz cwaniaka zza komputera mendo spoleczna , w du*** mam twoje podatki , mam nadziej ze ci komornik siadzie na chate i bedziesz mial dlugi ciulu jeb.. zycze ci tego z calego serca wszo , oby cie napadli na ulicy i obili ci ryja A MY DALEJ SWOJE BYŁ BEDZIE JEST ! MOTOR RKS ! ZAWSZE PONAD WAMI PIE.... SPOLECZNIAKAMI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miazga napisał:
szmata to twoja stara , jak byles maly to cie stary w wiaderku kolysal , masz jakis problem do Nas kibicow ? przyjdz na stadion i powiedz pierwszej lepszej osobie w twarz , degeneracie jeden , pokazales jak ty zgrywasz cwaniaka zza komputera mendo spoleczna , w du*** mam twoje podatki , mam nadziej ze ci komornik siadzie na chate i bedziesz mial dlugi ciulu jeb.. zycze ci tego z calego serca wszo , oby cie napadli na ulicy i obili ci ryja A MY DALEJ SWOJE BYŁ BEDZIE JEST ! MOTOR RKS ! ZAWSZE PONAD WAMI PIE.... SPOLECZNIAKAMI !
Nie obrażaj fanów sportu nazywając siebie kibicem, bo nawet nie wiesz, co to słowo oznacza. Jesteś po prostu kretynem, który lubi dostawać po ryju od innych idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jednego deb***a mniej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie ustawki powinny byc czesciej, wczesniej czy pozniej wszyscy sie po wybijaja i w koncu bedzie spokoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
co za frajerzy, zostawli kumpla, banda tchórzy, najpierw sie trzaskali a potem zwiali dupki jedne za 5 groszy najebał bym kazdemu z osobna bo w grupie to cwaniaki,cwele jedne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Piotr, ubrałeś w słowa moje myśli. W pelni się pod nimi podpisuje. Te chwasty motoru i innego ścierwa zwanego KIBOLE wybic i patrzec jak zdychaja - to nie sa ludzie! Durnych nie sieja. W Lublinie powinno sie zrobic taka ustawke popiepszenców MOTORU LUBLIN, zeby sie powybijali i jeszcze rodzinom odebrac zasilek pogrzebowy po takich chwastach!@
Nadjacie sie do Pługu barany co wy Wiecie!! Każdy jest inny i kazdy ma inne Zafascynowania!!! Zamknijcie sie w domu lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni akapit http://www.ultra-fanatic.one.pl/index.php/nowoci/405-australopitek-wspoczesny.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO WY PISZECIE BANDO C.WELA!!!! zycze wam wszystkim abyscie stracili dziecko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śp wariat w naszych sercach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...