Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga, oszustwo! Nie daj się nabrać na kredyt przez maila

Utworzony przez Gość, 23 marca 2010 r. o 16:03
Trzeba być skończonym idiotą, żeby się na coś takiego nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
City Bank to nie ten żydowski założony przez Leopolda Kronenberga ?-Jednego Madoffa zdemaskują a już kilku na jego miejsce się rodzi-że na to nie ma oprysków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwia mnie łatwowierność ludzi. Wystarczy przecież tylko trochę pomyśleć i mieć nieco rozsądku! A ludzie dysponujący kwotami 500EU chyba powinni to mieć! Przecież ŻADEN bank nie każe wpłacać żadnych pieniędzy przed udzieleniem pożyczki! Co najwyżej założyć u nich konto i zadeklarować stałe wpłaty. Nawet prowizje są pobierane z udzielonej pożyczki w czasie jej wypłaty. Nie rozumiem, jak można być tak durnym?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Zadziwia mnie łatwowierność ludzi. Wystarczy przecież tylko trochę pomyśleć i mieć nieco rozsądku! A ludzie dysponujący kwotami 500EU chyba powinni to mieć! Przecież ŻADEN bank nie każe wpłacać żadnych pieniędzy przed udzieleniem pożyczki! Co najwyżej założyć u nich konto i zadeklarować stałe wpłaty. Nawet prowizje są pobierane z udzielonej pożyczki w czasie jej wypłaty. Nie rozumiem, jak można być tak durnym?!
Mam identyczny pogląd trzeba być pozbawionym podstaw wyobraźni jak i rozumu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...