Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W 2013 r. w Polsce kupiono blisko 290 tys. nowych aut

Utworzony przez Gość, 4 stycznia 2014 r. o 00:36
a wszyscy tak narzekaja, ze w polsce bieda. statystycznie, to co drugi polak ma auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co obserwuje ten ranking sprzedaży nowych samochodów jest praktycznie niezmienny z toyota na 3 miejscu. Zastanawiam się czy nowe aygo poprawi wynik toyoty. Teraz jest szal na małe miejskie auta w dobie ciagłych korków w miastach ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co obserwuje ten ranking sprzedaży nowych samochodów jest praktycznie niezmienny z toyota na 3 miejscu. Zastanawiam się czy nowe aygo poprawi wynik toyoty. Teraz jest szal na małe miejskie auta w dobie ciagłych korków w miastach ;-(
sama przymierzam sie do kupna aygo. jestem nim zachwycona, umawiam sie na jazde testowa. mysle ze z tak udanym samochodem, toyota musi odniesc sukces. idealne miejskie auto na zakorkowane ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama przymierzam sie do kupna aygo. jestem nim zachwycona, umawiam sie na jazde testowa. mysle ze z tak udanym samochodem, toyota musi odniesc sukces. idealne miejskie auto na zakorkowane ulice.
Daj znać jak będziesz po jezdzie testowej aygo jak wrażenia. Ja miałem okazję oglądać je z bliska i wygląda fajnie. Musze się umówić na jazde testową do salonu ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aygo jest samochodem dla każdego kto po miescie jezdzi do pracy i z powrotem. zwrotne, zwinne auto które sa radę zaparkować wszędzie :) a moim ulubionym argumentem za tym samochodem stojącym jest bardzo małe spalanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o spalanie to rzeczywiście w aygo jest dobrze. Można spokojnie zejśc do 4,5l/100km w trasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym roku kupiłam hybrydowego Priusa. Codziennie jeżdżę po mieście z dzieciakami, więc potrzebowałam czegoś co mało pali a przede wszystkim jest bezpieczne. Ktoś w Was ma hybryde? Jak Wam się sprawują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym roku kupiłam hybrydowego Priusa. Codziennie jeżdżę po mieście z dzieciakami, więc potrzebowałam czegoś co mało pali a przede wszystkim jest bezpieczne. Ktoś w Was ma hybryde? Jak Wam się sprawują?
jakie masz spalanie tym priusem po mieście? samochód z salonu? jak wyglada obecnie gwarancja na akumulatory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem yarsiką hybrydową (służbowo) przez jakiś czas. Samochód zaskakuje kulturą jazdy i pracy silnika (na plus). Spalanie malutkie, mi udało się zejśc w mieście do okolo 4l/100km. Jeździłem nią też w zime i nie było problemów z odpalaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem yarsiką hybrydową (służbowo) przez jakiś czas. Samochód zaskakuje kulturą jazdy i pracy silnika (na plus). Spalanie malutkie, mi udało się zejśc w mieście do okolo 4l/100km. Jeździłem nią też w zime i nie było problemów z odpalaniem.
prowadziłam priusa z dwa czy trzy razy i byłam przede wszystkim pod wrazeniem jaka cisza panuje w tym samochodzie. na początku było to wręcz dziwne, ale do miłego człowiek jednak się przyzwyczaja. bawiłam się trochę tym samochodem, by zobaczyc jak niskie spalanie uda mi sie osiagnac i udało mi sie zejsc do 3,9l.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prowadziłam priusa z dwa czy trzy razy i byłam przede wszystkim pod wrazeniem jaka cisza panuje w tym samochodzie. na początku było to wręcz dziwne, ale do miłego człowiek jednak się przyzwyczaja. bawiłam się trochę tym samochodem, by zobaczyc jak niskie spalanie uda mi sie osiagnac i udało mi sie zejsc do 3,9l.
Co do samochodów z napędem hybrydowym ogólnie bedą bardziej ciche (w mieście) niż benzynówki czy diesle bez znaczenia czy będzie to yaris czy prius różnica jest zauważalna. Z ciekawostek zbadano że w samochodach hybrydowych mniej zuzywają się klocki itarcze hamulcowe ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do samochodów z napędem hybrydowym ogólnie bedą bardziej ciche (w mieście) niż benzynówki czy diesle bez znaczenia czy będzie to yaris czy prius różnica jest zauważalna. Z ciekawostek zbadano że w samochodach hybrydowych mniej zuzywają się klocki itarcze hamulcowe ;-)
wspominasz o tych mniej zużywających się klockach hamulcowych ale w hyrbdyach kilku podzespołów w ogóle nie ma, więc zawsze to kilka potencjalnych napraw mniej. chociaż to bardzo hipotetyczne bo jak się spojrzy w rankingi niezawodności, to hybrydowy auris króluje. jakąś wiedze tajemna toyota musiała te kilkadziesiat juz lat temu posiaść, że nadal ma patent na bezawaryjne samochody. tylko innym koncernom go pożyczyć, bo (nie wymieniając konkretnych marek) jest dramat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...