Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W dniu pogrzebu prezydenta niemiecka telewizja kpi z Lecha Kaczyńskiego

Utworzony przez anna, 18 kwietnia 2010 r. o 18:55
Wydaje mi się, że kieruje się on tu trochę ogólną niewiedzą i bazuje na ogólnej niewiedzy ludzi. Gdyby pojedyńczym Niemcom wyraźnie przedstawić tragedię, napewno wiekszej połowie nie było by do śmiechu. Mieszkałam tam 14 lat i trochę wiem jacy oni są. Tego wieczoru nastawili się na dobrą zabawę, i śmieli się, wyłaczając mózgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczymy czy beda sie szwaby cieszyc w 2012 jak wpier*** dostana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bałwany!!!poczucie humoru to niech sobie wsadzą w ...To świadczy tylko o ich prostocie i braku wychowania,a już nie mówię o braku szacunku dla zmarłych tragicznie.Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to POlikot przebrał się za niemieckiego komika PO tym jak zaPOdł się nagle POd ziemię PO katastrofie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to warto w Lublinie? :http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100417&typ=tk&id=tk23.txt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być???.... Co oni do chuja sumienia nie maja je***e szwaby czy co ?.. Niech się przyjebią do tych swoich Niemiec pier***onych !!!... Udusić ich w komorze i tyle a później do pieca z je***ymi ciotami !!!!....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krew się gotuje! Zero taktu, zero współczucia, zero człowieczeństwa, ot IDIOTA i tyle! Pomyślcie, że zgrywa cwaniaka, a jak wyjdzie ze studia jest tylko głupim, zakompleksionym pajacem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie na tym polega satyra? Żeby wzbudzić jałową dyskusję wśród idiotów. Jak widzę znalazło się tu wielu. Ludzie facet powiedział co o tym myśli i kropka. Czy on wam ten samolot strącił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnic takich pajacow i na sztos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. BYDLAKI!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
zobaczymy czy beda sie szwaby cieszyc w 2012 jak wpier*** dostana
nie dostaną, bo to my dostaniemy. piękne jedynie to umiemy organizować pogrzeby, a już takie banalne rzeczy jak piłka to nam nie wychodzą. do tego dodajmy kompletny paraliż w organizacji budowy dróg, kolei, innowacyjnej gospodarki i mamy obraz Polski. Za to pogrzeb pierwsza klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdego kiedyś przyjdzie czas, na ciebie niemiecka świnio również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Dziwicie się,że robi to jakiś niemiecki komik-być może syn SS-mana ?...skoro to samo robił Sikorski , Palikot i wielu innych- nawet tych, którzy dzisiaj razem z Prezydentem idą ścieżką do Boga.Już nie wyspowiadają się z grzechu-Nie mów faszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Ci natomiast,którym jest obojętne cierpienie Chrystusa muszą się liczą z tym,że w Jom Kippur Palec Boski może i ich wskazać ....co wtedy?czy ktoś im wystawi takie świadectwo jakie Naród Polski wystawił Panu Profesorowi Lechowi Kaczyńskiemu.
Coz Ty za banialuki wypisujesz? Jaki syn SS-mana? Jaki profesor i jaki zasluzony czlowiek? Lech Kaczynski byl mniej niz przecietnym prezydentem i Jego smierc nie zmieni tego faktu w zaden sposob. To tylko tragiczna ofiara przewrotnego brata, ktory w swojej malostkowosci i pysze wykorzystal ten okropny wypadek i purpurowego kleche (obronce pedofili) do kolejnego zmanipulowania gawiedzi! Ubolewam nad losem pani Marii Kaczynskiej, ktora postrzegalem, jako osobe wielkiej kultury osobistej i nieprzecietnego intelektu (w przeciwienstwie do maskiej linii tego rodu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania L napisał:
Wydaje mi się, że kieruje się on tu trochę ogólną niewiedzą i bazuje na ogólnej niewiedzy ludzi. Gdyby pojedyńczym Niemcom wyraźnie przedstawić tragedię, napewno wiekszej połowie nie było by do śmiechu. Mieszkałam tam 14 lat i trochę wiem jacy oni są. Tego wieczoru nastawili się na dobrą zabawę, i śmieli się, wyłaczając mózgi.
Bardzo ladnie ujela Pani cala kwestie "ogolnej niewiedzy" i dodatkowo jeszcze "niewiedzy ludzkiej". Mnie natomiast zastanawia, czy wspomniane 14 lat spedzone w Niemczech byla wieksza, czy tez moze mniejsza polowa pani "ogolnej"edukacji? Nie patrzmy na innych, bo oni maja prawo do postrzegania rzeczywistosci na swoj wlasny sposob. Spojrzmy natomiast na samych siebie, na te wlasnie "ogolna niewiedze" i ogolny stopien wyksztalcenia polskiej gawiedzi. Bez wzgledu na mniejsza, czy tez na wieksza polowe.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak cie ku*** dorwe niemiecka swinio to cie zajebie!! nie lubilem kaczynskiego ale nienawidze niemcow!!! was sie powinno spalic w piecach !!! niemcy kaput!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Coz Ty za banialuki wypisujesz? Jaki syn SS-mana? Jaki profesor i jaki zasluzony czlowiek? Lech Kaczynski byl mniej niz przecietnym prezydentem i Jego smierc nie zmieni tego faktu w zaden sposob. To tylko tragiczna ofiara przewrotnego brata, ktory w swojej malostkowosci i pysze wykorzystal ten okropny wypadek i purpurowego kleche (obronce pedofili) do kolejnego zmanipulowania gawiedzi! Ubolewam nad losem pani Marii Kaczynskiej, ktora postrzegalem, jako osobe wielkiej kultury osobistej i nieprzecietnego intelektu (w przeciwienstwie do maskiej linii tego rodu).
zamknij paszcze, skoro bronisz tego faszystowskiego pomiota, jesteś taki sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON SIE NIE WYSMIEWA ZE SMIERCI, MOWI TYLKO ZE NIKT Z NIM NIE CHCIAL GADAC BO WSZYSTKICH WKURZAŁ A TERAZ NAGLE WSZYSCY WYLEWAJA ŁZY TYLKO Z TEGO SIE SMIEJE, Z TEJ PRZEWROTNOSCI, A NA MYSLI MA NIE POLAKOW ALE WSZYSTKICH KTORYCH TO DOTYCZY TAKZE POLITYKOW - WSZYSTKICH, A "ZADNA SWINIA"="KOMLETNIE NIKT, "ANI JEDEN". JAKIS PISMAK ZLE PRZETLUMACZYŁ, TO WSZYSTKO TO TYLKO POTO ŻEBY KLIKALNOŚĆ SIE PODNIOSŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imię zwykłej ludzkiej przyzwoitości, NIE POWINNI PORUSZAĆ TEGO TEMATU W OGÓLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli oni smieja sie z takich rzeczy to sa dla mnie nikim jako narod jestem dumny z tego prezydenta bo byl patriota ale z niczyjej smierci nie smialbym sie smiac to uraga godnosci czlowieka bylem w niemczech slyszalem o polaku co ubrany w dres drwi z naszych narodowych wad ku uciesze niemcow ale nawet ta hiena nie zrobila tego co ten typ wygladajacy na mapeta gardze nim i bez powazania dla niego - Tomek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje do wszystkich Polakow o wysylanie oficjalnego protestu wobec tego programu. Prosze wypelniajcie formularz kontaktowy ze strony Ambasady Niemieckiej. Uprzejmie prosze o grzeczne apele kierowane pod Adresem Ekscelencji Ambasadora. Podaje strone. http://www.warschau.diplo.de/Vertretung/wa.../pl/Kontakt.jsp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...