Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta Pani jest jedynką .Nowoczesnej, ale zastanawia mnie jakie ona ma sukcesy poza byciem żoną przedsiębiorcy. Na szczęście nie musimy głosować na .Nowoczesną, jest J.Mucha z PO, Jest Partia RAZEM i będzie to lepszy wybór niż .nowoczesna w naszym regionie.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie sukcesy ma P. Mucha, oprócz koncertu Madonny za 5 milionów, zalanego Stadionu Narodowego przed meczem reprezentacji i zatrudnienia swojego fryzjera jako doradcy? Przepraszam, jeśli zapomniałam o jakimś osiągnięciu. Pozostałe numerki na liście lepiej litościwie pominąć milczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie to kto właściwie jest liderem list PiS w Lublinie ?
Pani 'coś tam coś tam" Elzbieta Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego podatek Vat ma być wyższy? Przecież żywność ma 5% i 8% a nowoczerska proponuje 16%.
ale dla biednych proponuje rekompensatę za podwyżkę vatu na żywność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani pomysł na nowoczesne kobiety to bycie żoną przy mężu i matką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła laska,szkoda tylko,że dała się wcągnąć do partii wyzyskiwaczy
  Polecam wizytę u okulisty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani pomysł na nowoczesne kobiety to bycie żoną przy mężu i matką?
a co zły pomysł ? patrz pan/pani - teraz mogę nawet zostać posłem!  grunt po mąż przy kasie.    tylko nie wiem czemu partia się nazywa "nowoczesna" - przecież takie numery są stare jak świat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mąż przy kasie, to baba nie siedzi na kasie, tylko kasę liczy. A kasa musi się zgadzac, misiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła laska,szkoda tylko,że dała się wcągnąć do partii wyzyskiwaczy
  Wydaje Ci się, wylansowana jedynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mąż przy kasie, to baba nie siedzi na kasie, tylko kasę liczy. A kasa musi się zgadzac, misiu!
  wszystko się zgadza, tylko czemu chce jeszcze kasy podatników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...