Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Polsce najgorzej dbamy o ludzi starszych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2016 r. o 17:28 Powrót do artykułu
Jest to temat jak widzę niewygodny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego ludzie się boją prawdy jeśli chodzi o ludzi starszych ich stan jest wynikiem biedy i jakości pożywienia a nie przyjmowaniem nieodpowiednich leków ale ich brak, aktywność ruchowa nie jest problemem tylko zniszczone zdrowie przez niewłaściwe zasady pracy. Nie będę o tym pisać bo podobny wcześniejszy wpis na ten temat usuną administrator. Jestem z pokolenia które pamięta czasy komunistyczne i mam wrażenie deżawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce w ogóle się nie dba o ludzi starszych,a jedynie się ich okrada.W 1999 roku Balcerowicz z Buzkiem okradli fundusz emerytalny na kwotę 150 mld zł i zmienili sposób naliczania emerytur tak,że obecnie emeryci wszyscy pobierają o 1000-1100 zł mniej niż powinni.Teraz Rafalska odtrąbiła sukces 10 zł i to w marcu 2017 roku.Przecież dochody emeryta to znaczą więcej niż 500+.Skąd taka obłuda i fałsz???Widzę,że PIS to taka sama partia ,jak w rancho partia sprawiedliwości wójta Kozioła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo starzy wypracowali budżet na rozdawnictwo za darmo 500+ i juź dla cholernych pisowców jako poboiżnych katolików2 są już niepotrzebni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyczny Polak w trakcie swojego życia przekazuje do ZUS ok. 276 tys. zł. Jako emeryturę ZUS zdąży mu wypłacić jedynie 92 tys. zł. Gdzie jest reszta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak! starszych ludzi się nie opłaca leczyć-mój 95-cio letni dziadek(z zapaleniem płuc) usłyszał że jest za stary na szpital-więc odpowiedział,że gdyby nie tacy jak on to szanowny pan lekarz by mówił teraz po rusku lub niemiecku!- na szczęscie niewiele młodszy lekarz ,w innym szpitalu ,przyjął go na oddział!!!!! złodzieje z różnych firm niby telekomunikacyjnych czy prądotworczych , itp,naciągają perfidnie starszych, samotnych, nieświadomych-łatwy łup! i jeszcze państwo z nich kpi dając minimalne emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Statystyczny Polak w trakcie swojego życia przekazuje do ZUS ok. 276 tys. zł. Jako emeryturę ZUS zdąży mu wypłacić jedynie 92 tys. zł. Gdzie jest reszta?
mlodzi dostają za leżenie sie i peirpzenie, oto cholerne pisowce robią to po bożemu wykonczyc starych bo już wypracowali pieniądze i sa niepotrzebni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...