Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W środę czat z Marianem Kowalskim

Utworzony przez mlbn, 26 października 2014 r. o 20:49 Powrót do artykułu
Myślę, że póki ci zmiany na stanowisku prezydenta miasta nam nie potrzeba gdyż mamy dobrego gospodarza miasta ale zgadzam się z tezami głoszonymi przez Ruch Narodowy. Polska powinna być rządzona przez Polaków i dla Polaków a nie dla warcholstwa, które ma wyłącznie parcie na koryto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kowalewski - swój chłopak. Precz z komuną, precz z prywatą. Niech żyje Ruch Narodowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialem zadać pytanie.... ale się przestraszyłem. dlatego nie zapytam o te wyroki i za co one byly?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zaświadczenie o karalności zobaczę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do pana Mariana   Jaka suplementacje nalezy stosowac przy budowaniu masy i jednoczesnej redukcji tkanki tluszczowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko ;/ nie daje mu 2% w wyborach;/ nie lubie go i jego dziwnych szemranych kolegow oni tylko wierza w sile a nie w intelekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najlepszy kandydat z tych, którzy biorą udział w tych wyborach. Nie widzę nikogo odpowiedniejszego na to stanowisko. Żuk tylko zadłuża miasto na potęgę, PiSowcy nie chcą wygrać wystawiając nieznanego kandydata, KNP wystawia dawnego wiceprezydenta miasta, a więc członka tej sitwy, o lewicy nawet nie wspomnę. Żenujące te wybory, dlatego dam szansę Ruchowi Narodowemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marianie, jest Pan najbardziej konsekwentnym krytykiem Krzysztofa Żuka, że ten boi się stanąć do debaty z Panem. Krytykuje pan tez potrzebne w mieście inwestycje infrastrukturalne jak np. powstałą obwodnicę miasta uznając ja za pomnik próżności władzy.   Moje pytanie brzmi jakie są Pana propozycje rozwiązania korków 1. na osi północ –południe: od wiaduktu Poniatowskiego do ulicy Filaretów, 2 skrzyżowaniu Sikorskiego- aleje Solidarności- Gen Ducha, 3. Wyjazd w kierunku Łęcznej i Włodawy, bo to jedyna droga wylotowa z Lublina która nie jest w planach do modernizacji, a korki są duże w 3 punktach: Galerie Handlowe, tory kolejowe oraz światła przy wjeździe w kierunku Świdniczka i Świdnika Dużego? Pozdrawiam   Andrzej Bortłomiejszczak  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko ;/ nie daje mu 2% w wyborach;/ nie lubie go i jego dziwnych szemranych kolegow oni tylko wierza w sile a nie w intelekt
każdy z kandydatów do sejmiku lub rady miasta z Ruchu Narodowego są to osoby po studiach.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawiciel RN bardziej powinien przeć na sukces/stanowisko w Polsce, bo ciężko wyobrazić mi sobie Ruch Narodowy kierujący samorządami, mimo sporej symapatii dla partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...