Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warszawa, Radom, Lublin > Za 14-latkę chcą wykluczyć minister Kopacz z Kościoła

Utworzony przez RT1111, 20 czerwca 2008 r. o 08:19
IRAN W POLSCE TO FAKT, ŚREDNIOWIECZE WIECZNIE ŻYWE, TYLKO CZEMU JA MUSIAŁEM SIĘ URODZIĆ W TAKICH CZASACH I W TAKIM KRAJU, CHOĆ LEPIJEJ,ŻE NIE UMIERAM Z GŁODU W AFRYCE!!MIŁEGO DNIA ŻYCZE CZYTELNIKOM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę żle nie pisać o Iranie!!! Taliban może być wszędzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RT1111 napisał:
IRAN W POLSCE TO FAKT, ŚREDNIOWIECZE WIECZNIE ŻYWE, TYLKO CZEMU JA MUSIAŁEM SIĘ URODZIĆ W TAKICH CZASACH I W TAKIM KRAJU, CHOĆ LEPIJEJ,ŻE NIE UMIERAM Z GŁODU W AFRYCE!!MIŁEGO DNIA ŻYCZE CZYTELNIKOM!!
Miałeś człowieku szczęście, poczęty z gwałtu i żyjesz. Zmień kraj, moze skrócą Ci nędzne życie - najlepiej na Holandię. Życzę byś znalazł worek madrości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci, nie wiedzą już co mają zrobić bo w końcu okazało się, ze i w tym kraju prawo musi być przestrzegane. A im się wydawało, ze są ponad prawem. Na miejscu pani minister nie załowałabym i poszukałabym normalnego wyznania, bo to kościoła kat. to teraz wstyd się przyznawać. Niech lepiej zrobią porządek u siebie i pousuwają szumowiny typu papy R. oraz księży gejów i pedofili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pozniej sie wladze dziwia ze coraz mniej ludzi do kosciola chodzi a uwazaja sie za katolikow...ja jestem katoliczka ale nie praktykujaca ze wzgledu na tych wszystkich ksiezulkow i te ich zasadny i wyznania!!;/ usunela to usunela jak dla mnie dobrze zrobila, a dla Pani Minister brawo bo gdyby nie ona to dziecko by bylo albo nienawidzone przez swoja matke, ale doszloby do tragedi bo zapewne dziewczynka wpadla by w depresje!! a z tymi ksiezmi to je***c ich;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jka można kogoś wykluczyć z kościoła!!!Kościół stanowimy my wszyscy!To jakiś ciemnogród. Wykluczenie z kościoła wykluczy ją z nieba?Kto takie głupie pomysły rodem ze sredniowiecza ma w głowie, toz to paranoja. I że co? do kościoa będzie miała zakaz wstepu???Nie będzie mogła spowiadać się, przyjmowac kpmunię itd. Jestem osobą wieżącą ale takie traktowanie wiary i kościoła jest dla mnie dziecinne i śmieszne. Bóg jest w nas wiara jest w nas, kościół stanowimy my wszyscy, a nie budynek!!Bóg jest wszędzie więc takie wykluczanie z czegokolwiek ośmiesza tylko kościół jako instytucję..dla mnie w tym znaczeniu jako jedną wielką mafię od zarania dziejów. Kościół jest pełen sprzecznych ze sobą ideologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witaj E U R O P O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy uda sie nam zrzucic jarzmo RELIGI.Dlaczego musimy wykonywac przez tysiaclecia zachcianki kleru.Kiedy to my sami mamy decydowac co nam wolno a co nie.Kler niech sie zajmnie swoimi sprawami i jezeli jak powiadaja poswiecili sie BOGU niech tak robia,my im w tym nie bedziemy przeszkadzac.Czy my ich potepiamy np.za to ze przy kazdej DJECEZJI znajduje sie fundusz alimentacyjny z ktorego wyplacane sa pieniadze na dzieci ksiezy.Widocznie jakis ksiadz chce po sobie pozostawic potomstwo-niech i tak bedzie.Kazdy robi to co chce i to co uwaza za sluszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezzzzuuuuuuuuu kochany widzisz i nie grzmisz,czemu mamy wysłuchiwać jakichś tam "obrońców życia" i tym podobnych popapranców?Księża na księżyc!!!! Mohery do zbierania truskawek bo brakuje rak do pracy na plantacjach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"KOMU ODPUŚCICIE..., KOMU ZATRZYMACIE...": Naraziła się minister Kopacz kościołowi do tego stopnia, że dostała kpa w d.... od boskich namiestników za cuda jakie wyprawiała z 14-ką. Za jeszcze większe cuda (1939-45) Josef Ratzinger został nawet Ojcem Świętym kościoła, o którym mowa i nawet ostatnio watykan zalecał na klęczkach przed jego świątobliwością!. W tym szacownym miejscu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY lub ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE pozwoli sobie zauważyć, że nie ekskomunikowano żadnego ksiedza (dzieciatego) oraz żadnej zakonnicy po użyciu tabletki od p0ronień, a taka procedura w Kościele Katolickim trwała na pewno od lat 1970. O tym panował świety spokój, a wiadomości albo docierały do Watykanu, albo i nie, a jeśli docierały to z pewnością Ojciec Święty zacierał rączki - w wolnych chwilach od modlitwy -, że tak im się udało! W kościele (polskim też) odchodziły cuda, a ludzie nawet nie wiedzieli, że coś takiego istnieje - wieści zaczęły dopiero docierać do Polski na przełomie wieków XX i XXI. I tu widać jak "WIELKA JEST TAJEMNICA NASZEJ WIA(g)RY". (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...