Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Watykan: Nie będzie tradycyjnych premii po wyborze papieża

Utworzony przez Gość, 18 kwietnia 2013 r. o 21:07
Ciekawe czy długo pozwolą mu być papieżem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli w 2005 roku zostało wypłacone 8 milionów Euro premii za to, ze zmienił się papież? To ja chce wprowadzenia tego do konstytucji i wypłacania kazdemy obywatelowi premii z okazji zmiany prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby napisał:
czyli w 2005 roku zostało wypłacone 8 milionów Euro premii za to, ze zmienił się papież? To ja chce wprowadzenia tego do konstytucji i wypłacania kazdemy obywatelowi premii z okazji zmiany prezydenta.
Dlatego trzeba RYŻEGO i całą tą czerwoną bandę prędziutko wypier.dolić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasza Eminencjo.Uprzejmie proszę zająć się polskim klerem,który żyje w coraz to większym przepychu i bogactwie.Polscy biskupi zamieszkują w pałacach.mają służbę.Z takiego powodu biskupi (i poozostały kler również) nudzi się,trzymają się ich głupoty.Biskupi piją na umór (biskup Flaszka,biskup Jarecki),stają się pederastami (bp Paetz).Szkoda tylko kleryków którzy mają przez tocoraz większe żylaki odbytu.Szef polskiego episkopatu (bp Michalik) jest tak podłym,bezdusznym i bezwzględnym człowiekiem że potrafił zwolnić z pracy policjanta-jedynego żywiciela rodziny za to tylko że ten wykonywał należne czynności służbowe. Należy też stanowczo rozliczyć zakonnika biznesmena nazywanym ojcem dyrektorem i sprawdzić jakim cudem jego majątek z dnia na dzień się mnoży.Ten zakonnik również wprowadza rozłam między ludźmi,wielu ludzi oddala się od kościoła. Proszę raz jeszcze o zajęcie się powyższą sprawą. P.S.Ciekawy jestem jak długo papież Franciszek nabędzie się papieżem.Myślę,że jego dni są policzone,a macki watykańczykó sięgają bardzo dalego.Proponuję rozwagę i baczniejszą uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
Dlatego trzeba RYŻEGO i całą tą czerwoną bandę prędziutko wypier.dolić !!!
RYŻEGO i całą tą czerwoną bandę.... Ryży wraz ze swymi fajtfusami nie jest czerwony.On jest ryz więc coś między czerwonym, a czarnym z dodatkiem zielonego ale z przewagą czarnego.A przed czarnym on cyka jak nikt dotąd.Czarne dla ryżego jest postrachem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bishop napisał:
Wasza Eminencjo.Uprzejmie proszę zająć się polskim klerem,który żyje w coraz to większym przepychu i bogactwie.Polscy biskupi zamieszkują w pałacach.mają służbę.Z takiego powodu biskupi (i poozostały kler również) nudzi się,trzymają się ich głupoty.Biskupi piją na umór (biskup Flaszka,biskup Jarecki),stają się pederastami (bp Paetz).Szkoda tylko kleryków którzy mają przez tocoraz większe żylaki odbytu.Szef polskiego episkopatu (bp Michalik) jest tak podłym,bezdusznym i bezwzględnym człowiekiem że potrafił zwolnić z pracy policjanta-jedynego żywiciela rodziny za to tylko że ten wykonywał należne czynności służbowe. Należy też stanowczo rozliczyć zakonnika biznesmena nazywanym ojcem dyrektorem i sprawdzić jakim cudem jego majątek z dnia na dzień się mnoży.Ten zakonnik również wprowadza rozłam między ludźmi,wielu ludzi oddala się od kościoła. Proszę raz jeszcze o zajęcie się powyższą sprawą. P.S.Ciekawy jestem jak długo papież Franciszek nabędzie się papieżem.Myślę,że jego dni są policzone,a macki watykańczykó sięgają bardzo dalego.Proponuję rozwagę i baczniejszą uwagę.
A co z biskupem kaliszem,czy biskupem borusewiczem,wypasione byki,no i wiecznie te milionowe nagrody .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...