Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PO wyprzeda Polskę za grosze kapitalistom i naród zostanie z ręką w nocniku! Wybory musza przynieść zmiany i podnieść pensje ludziom pracy. Tylko ludzie blisko związani z Kościołem są w stanie popatrzeć na problem z pozycji uczciwości, narodowej dumy i interesu nas wszystkich uczciwych Polaków. Nie ma przyszłości bez PiS i Solidarności. Zwolnienia w branży węglowej były pomyślane żeby rzucić naród na kolana. A tak naprawdę każdy powinien dostać podwyżkę o co najmniej 2000-2500 złotych, aby żyć godnie! Moja córka robi w restauracji gdzie w kasie każdego dnia maja po 3 tys. na dzień, a zarabia najniższą krajowa. 90 tys. dla kapitalisty a dla człowieka ochłapy. Chyba to jakaś pomyłka. Ten pieniądz musza zacząć dzielić na wszystkich tak, jak Chrystus powiedział ze uczciwy zawsze musi być pierwszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO wyprzeda Polskę za grosze kapitalistom i naród zostanie z ręką w nocniku! Wybory musza przynieść zmiany i podnieść pensje ludziom pracy. Tylko ludzie blisko związani z Kościołem są w stanie popatrzeć na problem z pozycji uczciwości, narodowej dumy i interesu nas wszystkich uczciwych Polaków. Nie ma przyszłości bez PiS i Solidarności. Zwolnienia w branży węglowej były pomyślane żeby rzucić naród na kolana. A tak naprawdę każdy powinien dostać podwyżkę o co najmniej 2000-2500 złotych, aby żyć godnie! Moja córka robi w restauracji gdzie w kasie każdego dnia maja po 3 tys. na dzień, a zarabia najniższą krajowa. 90 tys. dla kapitalisty a dla człowieka ochłapy. Chyba to jakaś pomyłka. Ten pieniądz musza zacząć dzielić na wszystkich tak, jak Chrystus powiedział ze uczciwy zawsze musi być pierwszy...
Bo naród w '89-tym wybrał sobie kapitalizm, a nasikał na socjalizm. Tak to już w życiu jest ,że często wybieramy najgorzej,  jak to tylko było możliwe...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śląsk tak dołuje Bogdankę i inne rentowne kopalnie. Śląsk musi się zmienić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO wyprzeda Polskę za grosze kapitalistom i naród zostanie z ręką w nocniku! Wybory musza przynieść zmiany i podnieść pensje ludziom pracy. Tylko ludzie blisko związani z Kościołem są w stanie popatrzeć na problem z pozycji uczciwości, narodowej dumy i interesu nas wszystkich uczciwych Polaków. Nie ma przyszłości bez PiS i Solidarności. Zwolnienia w branży węglowej były pomyślane żeby rzucić naród na kolana. A tak naprawdę każdy powinien dostać podwyżkę o co najmniej 2000-2500 złotych, aby żyć godnie! Moja córka robi w restauracji gdzie w kasie każdego dnia maja po 3 tys. na dzień, a zarabia najniższą krajowa. 90 tys. dla kapitalisty a dla człowieka ochłapy. Chyba to jakaś pomyłka. Ten pieniądz musza zacząć dzielić na wszystkich tak, jak Chrystus powiedział ze uczciwy zawsze musi być pierwszy...
A znasz rożnicę między utargiem, obrotem a zyskiem? W kasie może być i 30 000 dziennie i firma może przynosić straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enea sprzeda kopalnie australijczyjom i bedzie git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo naród w '89-tym wybrał sobie kapitalizm, a nasikał na socjalizm. Tak to już w życiu jest ,że często wybieramy najgorzej,  jak to tylko było możliwe...!!!
  Przejęcie Bogdanki przez Eneę to przecież czysty socjalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo i buractwo ryli nie zna granic...Może siądą trochę na tyłkach i przestaną patrzeć na innych z góry. Przy okazji Pogonią swoje tępe i leniwe baby do roboty. U mnie w bloku jest 18 ryli,a żoneczki pracują tylko 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a który górnik ubiera muszke i stoi w kuchni na golasa i czeka na swoja zone która lubi skład weglowy w jaszczowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suwerenność Bogdanki i regionu pozostanie w Poznaniu   520 km  a region lubelski ręka w nocniku-czyli POznań -Berlin to tylko 300 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...