Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

We wtorek czat z Arturem Soboniem z PiS

Utworzony 12 października 2015 r. o 14:18 Powrót do artykułu
Czy długo mają zamiar jeszcze oszukiwać wschodnią Polskę????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o czym z nim "czatować" ? Nie będę się poniżał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego nie pani kruk przeciez to ona jest jedynką, ale moze ni dali nic do picia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm a czemu soboń a nie beata szydło, przecież jej plakaty są wszedzie nawet u mnie w lodówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie jedyne pytanie jakie mi się nasuwa to to czy poważnie myśli, że idee i wartości chrześcijańskie wpajane młodym ludziom to coś co uzdrowi Polskę? Polskę bądź co bądź zrujnowaną zgodnie z PiSowskimi opowieściami z serii tysiaca baśni i jednej nocy :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do kandydata: Czy uczciwym ze strony państwa jest ściąganie abonamentu tv gdy dostęp np. do tvp sport jest możliwy tylko poprzez umowę z komercyjnym/prywatnym dostawcą syg. satelitarnego? Studio, kamery tv są zakupione przecież z abonamentu (przynajmniej w jakiejś części). Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie zadałbym kilka pytań pani Kruk, ale zgubiłem numer do radyja. Może pan poseł byłby tak uprzejmy... o podrzucił? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać kruka.niech walnie lufkę i coś pobełkocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj Paweł Janulewicz z Soboniem na FB miał piękną wymianę zdań ;). Polecam prześledzić wpisy obu Panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam pytanie: gdzie PiS ma swoich wyborców skoro na jedynkę w Lublinie wystawia osobę która skompromitowała się publicznie bełkocząc po pijanemu w Sejmie? Czy to są te standardy o których mówił prezes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam jedno pytanie: Czy mnie jako podatnika będzie kosztowała reklama wyborcza Pana Sobonia, jeśli tak to ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosiłbym o bardzo konkretna odpowiedź. Co pan zrobi, a nie co by pan chciał zrobić dla Lubelszczyzny w nadchodzącej kadencji? Proszę krótko wypunktować, łatwiej będzie pana rozliczyć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Saboń, ludzie wybrali Pana do sejmiku wojewódzkiego, może by tak do końca wypełnić ten mandat? Albo zrezygnować z niego i prowadzić kampanię na Wiejską... ale cóż jak nie wyjdzie to przynajmniej sejmik wojewódzki zostanie (oczywiście tyczy to się także innych kandydujących z taką samą lub podobną sytuacją nie tylko Pana)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń, Kruk czy Michałkiewicz moze i by chcieli coś zrobic, ale dotychczas nic nie zrobili takiego dla regionu. Jak dla mnie wogole nie powinni pojawic sie na listach w wyborach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń, Kruk czy Michałkiewicz moze i by chcieli coś zrobic, ale dotychczas nic nie zrobili takiego dla regionu. Jak dla mnie wogole nie powinni pojawic sie na listach w wyborach...
Jak to? Kruk zrobiła coś tam coś tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Arturze kto z ramienia Urzedu Miejskiego nadzorował budowe Stadionu Miejskiego  w Świdniku? Pytam o to bo podczas jego otwarcia i przy okazji piewszego meczu ligowego szczególne podziekowania  kierowano pod pana adresem. Teraz  ze strony Urzedu Kontroli Skarbowej padaja zarzuty  co do nieprawidłowości w trakcie przeprowadzania przetargu i skutkować to moze cofnięciem dotacji unijnej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobon poslem....?? Goscio wywoluje salwy smiechu, tylko kompletny idiota albo pisowski oszolom odda na niego glos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobon poslem....?? Goscio wywoluje salwy smiechu, tylko kompletny idiota albo pisowski oszolom odda na niego glos!
Albo ktoś wielkiej wiary bo On tylko to podkreśla wiara, wartości, idee, rowiązaniem wszystkich problemów według Artura Sobonia jest wierzyć...i PiS chyba wierzy, że się poprawi ta rauina, która widzą haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Prosiłbym o bardzo konkretna odpowiedź. Co pan zrobi, a nie co by pan chciał zrobić dla Lubelszczyzny w nadchodzącej kadencji? Proszę krótko wypunktować, łatwiej będzie pana rozliczyć.    
Najpierw niech powie co zrobił dla Świdnika przez te lata urzędowania? Porozmawiajcie z ludzimi ok. 20-30 lat i będziecie wiedzieli jaki z niego gospodarz, a teraz pcha się do sejmu. Nasuwa mi się tylko jedno pytanie: z czym do ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Arturze, naprawdę nie ma innych sposobów zaistnienia w oczach wyborcy, tylko krytykowanie patrona mostu? Jest aż tak świetnie, że to jest problem z listy pańskich priorytetów? Litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...