Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Weekend w lubelskich klubach: Huczna impreza pożegnalna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 16:03 Powrót do artykułu
Wstydu nie majo Wielki Post jest a nie jakie tańce przebierańce Sodoma i Gomora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożegnalne imprezy, czyli wszystkie kluby zamykają? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż poprzednia galeria była lepsza tu znowu dużo dziewczyn o wyglądzie przeciętnym/brzydkim nawet ciapki były ciekawe czy wyrwali jakies lalunie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu artykuł sponsorowany. Dajcie spokój, Wielki Post, wstrzymajcie się jeszcze kilka dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, miejcie odrobinę przyzwoitości, czy naprawdę nie wytrzymacie kilka tygodni bez clubu? Jest Wielki Post, teraz Wielki Tydzień i należy się powstrzymuwać od hucznych imprez. Sam lubię imprezy, ale nie w tym czasie. Może jeszcze w Wielki Piątek będzie impreza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy jest wierzący...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego że post itp kto chce to idzie kto nie to nie mi tez nikt nie bedzie mówił jak mam żyć !! Życie ma sie jedno i ja będe żył tak jak chce i pier..... zasady.Pozdrawiam święci Polacy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś niezdrowo ta laska z prawej wygląda. Dziwny rumień od ucha przez policzek i jakby jakiś szczękościsk uniemożliwiający domknięcie szczęki? Dużo zdrówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym te panny z galerii rozmawiają ze sobą? - Ja mam cycki. - Nie, to JA mam cycki! - Ale moją są tutaj, widać je popatrz, prawdziwe cycki! - Moje cycki też są tutaj i są większe od twoich! -Hihihi -Hihihi - No to obie mamy cycki! Super, nie? - No super nnnnoooo.... - A w nocy sobie śpie, sobi śpie, a w dzień sobie chodzę chodzę. -Jaaa...Extra! -Ja też ja też !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...