Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiatraki niszczą im życie. Burmistrz: "A co ja mogę zrobić?" (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2017 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Skoro zmienili plan zagospodarowania przestrzennego, wydawali decyzje we własnej sprawie, to można by powiedzieć, że założyli z góry, iż dostaną odszkodowania, jeśli coś będzie nie tak. To jak wyłudzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etam wiatraki , troche szumi i tyle. Niech się przeprowadzą na porębę w Lublinie to zobaczą co to jest hałas. Teraz chwila spokoju jest ale normalnie to 2 , 3, 5 w nocy ryk lokomotyw że z pod kołdry wyrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie E K O L O G I A. Dziwne, że ekoterroryści obstają przy nieekonomicznych wiatrakach, a protestują przy elektrowniach atomowych? No, cóż kasa. Pierwsi placą Zielonym, by ich ekologię prokowali, a drudzy bulą, by im transportu radu nie blokowano. Jeszcze taka uwaga. Policzcie ptaki, które leżą martwe pod wiatrakiem. Nie naliczycie ich tyle przy elektrowniach atomowych. Dziwna ta ekologia. Prawda? Dziwne, że obiekt 70 metrowy stawia się 200 metrow od budynku. Jak to nazwać? Mafia biurw. I co im zwykły szarak może zrobić? Ot, demokracja... ale tylko dla biurew. Dodam jeszcze, że jako energetyk zakupilem książkę o ochronie środowiska w energetyce i co można znaleźć w dziale elektrownie wiatrowe? Oprócz zakłocenia krajobrazu, mowa też jest o uporczywym halasie. I nie mowa tylko o normalnej pracy (irytująco pulsacyjnej), lecz o hałasie wychamowywania 26 metrowych łopat. A jest to dzwięk porownywalny z lądowaniem odrzutowca. Wiem co piszę, bo doświadczylem tego. Tylko cóż z tego, skoro biurwa zdecydował, a odpowiedzialności za decyzję nie ma. Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie dokuczają  agregatory czy tp. w supermarkecie zamontowane na zewnątrz, co moge z tym zrobić, napisałam do spółdzielni email i żadnego odzewu, najgorzej nocami w lecie jak okna potwierane, straszne jest to ciągłe buczenie,  nie daje zasnąć, też mam przez to bóle głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta redakcja chyba tylko zżynac potrafi od innych dziennikarzy. Najpierw Imterwencja Polsatu, potem Uwaga TVN i Dziennik Wschodni budzi się z letargu wakacyjnego i spóźnionym refleksem pisze, a to chyba powinniście być pierwsi!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatrak wiatrak ale gdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CO BIERZE WYNAGRODZENIE TEN BURMISTRZ ?.SKORO ON NIC NIE MOŻE Z SAMOWOLĄ NA JEGO TERENIE TO DLACZEGO PIASTUJE JESZCZE TEN URZĄD ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóle głowy? Stawiam diagnozę że to nie hałas a zwykły brak seksu. Na tej zasadzie wszystkich ludzi mieszkających w centrach miast, zwłaszcza z tramwajami, powinna nieustannie boleć głowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do naiwnych: zwykle za możliwość pobudowania wiatraka i jego użytkowanie właściciel gruntu dostaje duuuuże pieniądze. Jednorazowo na początek, a potem jest to kwota kilkudziesięciu tysięcy na rok. I tak co rok. Więc na to, że sytuacja się zmieni, nie ma szans. I powiadacie, że to trwa kilka lat? Z całą pewnością "to wina PiS" - powie urzędujący od lat burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ZA CO BIERZE WYNAGRODZENIE TEN BURMISTRZ ?.SKORO ON NIC NIE MOŻE Z SAMOWOLĄ NA JEGO TERENIE TO DLACZEGO PIASTUJE JESZCZE TEN URZĄD ?.
 o, takich buców  dbających o własne tyłki to ci mamy w naszym kraju w bruddddddd i to teraz to są katolicy i twierdzą, że robią przy pomocy Boga, bo uważają, że wystarzcy się pomodlić i dalej mogą krzywdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bóle głowy? Stawiam diagnozę że to nie hałas a zwykły brak seksu. Na tej zasadzie wszystkich ludzi mieszkających w centrach miast, zwłaszcza z tramwajami, powinna nieustannie boleć głowa.
 ty piżdzielcu, nie każdy ma 20 lat, widac, że ci twoja faja walnęła w mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z informacji, jaką ja uzyskałem, tych decybeli ponoć jest mniej" - o, już wam tłuszcza urzędnicza wytłumaczyła. Można zamknąć temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Z informacji, jaką ja uzyskałem, tych decybeli ponoć jest mniej" - o, już wam tłuszcza urzędnicza wytłumaczyła. Można zamknąć temat.
a czy przekraczają normę, jeżeli tak to odwal sie baranie, widocznie masz w tym interes kiedy ich bronisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu te buczące agregatory przy sklepie, chyba zwaryjuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to jest tak typowe w Polsce. Chcemy być tacy nowocześni, żeby się kraj rozwijał itp. a jak powstanie jakaś firma/wiatrak/chlewnia czy cokolwiek na czym ktoś zarabia to sąsiadowi zawsze się to nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...