Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli od 11 stycznia do 25 marca nie ma lotów do Lublina, no to miło i fajnie zawieszają jedne aby otworzyć inne połączenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZY to takie dziwne....????
0
Nie no to jakiś żart. Tak się cieszyłem na te loty do Charleroi które dla mnie były świetnym rozwiązaniem a tu proszę. ..nie mam pytań
0
Bo i tak odpowiedzi nie ....dostaniesz..
0
jak mogą być połączenia skoro dziennikarz nawet nie potrafi poprawnie skopiować nazwy lotniska pisze Charleloi zamiast Charleroi...............
0
Żenada , ciekawe kto będzie latał do Eindhoven chyba po to by zobaczyć stadion PSV.
0
Brak słów
0
bardzo dobrze! w końcu będę mogła latać normalnie, a nie do katowic albo do krakowa, jak do tej pory, bo nie było nic bliżej. a jeszcze lepiej byłoby, gdyby otworzyli takie połączenie z eindhoven do rzeszowa :)
0
Bardzo dobre połączenia
0
A czy na miotle to można se polatać ?
0
Draństwo! Dziadostwo to lotnisko! Najpierw dajecie ludziom, a potem zabieracie! Czy miano Polski B będzie u nas zawsze :(
0
doskonale! w 100% jestem zadowolony ze zmiany. 
0
kiedy polecimy do Warszawy, Wrocławia lub do Pragi?
0
a komu potrzebne są loty do waw, wro i prg ?
0
Tragedia. Bo planowałem w tym roku latać raz w miesiącu z brukseli do Lublina. I tez zabierać znajomych żeby pokazać im ten piękny region. Ech co za szkoda.
0
Zlikwidować tak dobre połączenie? Teraz będę musiał przez Warszawę. A samolot za każdym razem był pełny wiec nie wiem kto te badania robił.
0
Kiedy w końcu wróci połączenie Liverpool - lublin to poprostu skandal żeby średnio 90% obłożenie każdego lotu na tej trasie nie funkcjonowało od 2 lat i nie było ani razu wspomniane w tymże okresie o planach jego przywrócenia.
0
A co z lotami do Rzymu
0
No właśnie, Liverpool dlaczego na tym kierunku loty nie zostały przywrócone? Kiedy polecimy znów na trasie Lublin - Liverpool i z powrotem?
0
W końcu loty do Holandii najwyższy czas dużo ludzi tam pracuje z naszego regionu....
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: