Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wola Jachowa k. Kielc: 5 osób zginęło w wypadku

Utworzony przez marek, 6 listopada 2010 r. o 18:47
Proszę wyplewić ten analfabetyzm.Kogo zatrudniacie w tym:DW" .Jak się czyta jakikolwiek artykół, to mam wrażenie ,że zatrudniacie Państwo analfabetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to Ty Marku jesteś ekspertem z zakresu ortografii skoro "artykuł" piszesz przez "ó"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie!!! powiesić Marka z jajca!!! analfabeta jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
dokładnie!!! powiesić Marka z jajca!!! analfabeta jeden
Oszczędź bólu - sadysta!!! ja wybaczam ten błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Proszę wyplewić ten analfabetyzm.Kogo zatrudniacie w tym:DW" .Jak się czyta jakikolwiek artykół, to mam wrażenie ,że zatrudniacie Państwo analfabetów.
nikt ci baranie nie kazał czytać w internecie, włącz sobie cartoon network tam może cuś zrozumiesz, bo jak widać artykuły są dla ciebie za trudne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam jednego z pasażerów Audi... kierowcę... dlaczego on?? Boże dlaczego tak młodych ludzi musisz zabierać do siebie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem Bobika z Ostrowca spoko ziom ku*** dlaczego zginoł jak sie dowiedziałem to był szok mielismy sie spotkac masakra POKÓJ BOBEK trzymaj się ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...