Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wszystko przed nami". Serial z Lublina ogląda niewielu widzów

Utworzony przez ela, 15 października 2012 o 10:30
Ja sama nie oglądam bo w tym czasie nie mam czasu jakby był pózniej np.okolo 21 to bym ogladała z chęcia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zawsze można obejrzec na vod onet pl
0
ewidentny dowód wypalenia artystycznego głównej scenarzystki. ewentualnie poboczna produkcja gniota dla uzyskania dodatkowych dochodów ze zdychajacej telewizji publicznej oraz od naiwnych marketingowców z urzędu miasta lublin
0
a szkoda że tak mało widzów ogląda bo to fajny serial,lepszy niż ta polsatowska produkcja
0
Żenujący serial - drewniane aktorstwo, mdły scenariusz, nieokreslona grupa docelowa widzów. Czy 20/30 latkowie oglądają telewizję po 18:00?! Najwyższa pora bny emeryci łepkowska i Lampka odeszli na odpoczynek!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: