Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O Matko, kto robił te stylizacje, makijaż i zdjęcia??? To karykatury a nie kandydatki na miss.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecia i tak sa podrasowane w photoshop - obejrzyjcie np. Dominikę na facebook - czy wszystko się zgadza? poza tym i tak jest ładna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wystarczy przejść się po mieście, żeby spotkać mnóstwo naprawdę pięknych dziewczyn... To o co chodzi z tymi wyborami...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 i 16...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr 21 dziewczyna jest naprawde ladna i zgrabna z tego co wiem to w wyborach 3 lata temu zostala miss foto i miss slotkiego usmiechu to chyba zostala doceniona ludzie troche pozytywu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to prawda nr.21 zostal miss foto bardzo ladna dziewczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i figury maja  moze i sa ładne ale na tych zdjeciach wygladaja okropnie, jak 40 latki, 12 i 17 sa ok a reszta szok ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko jedyna, co to jest!! na lubelszczyźnie są najpiękniejsze dziewczyny, a toto... nie mam pytań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś je skrzywdził tymi zdjęciami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 ladne na 21... i to ma byc wybor miss? na osiedlu znajde 21 ladniejszych niz tu jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem 6,7,12,16 reszta kiepska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi tego pseudo fotografa co robil zdjecia.    Po drugie roznica miedzy mna a niektorymi paniami jest taka ze ja szczerze przyznaje sie do braku urody i nie strasze ludzi w internecie :D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 i 19. Ale 19 dlatego, ze widzialem na zywo, na zdjeciach chyba rzeczywiscie nie pokazano ich zbyt korzystnie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nr. 21 dziewczyna zjawiskowa szczupła,piękne rysy twarzy,duże oczy może ciut za niska widziałem na żywo więc mogę obiektywnie ocenić.Dziewczyny na pewno są 100 razy ładniejsze na żywo niż na tych zdjęciach więc ocenianie ich tutaj jest bez sensu.Prawda jest taka że te najładniejsze dziewczyny które rzekomo widać na mieście nie zgłaszają się do tych konkursów wiem bo sam mam pare takich koleżanek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5,17,20,21 tylko i wyłącznie przykro mi jak czytam niektóre komentarze osób co podają swoje typy bo albo ludzie nie mają oczu albo totalnie zero gustu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żart??? Kto zrobil tym biednym dziewczynom te OKROPNE !!!!  zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...